Bezpieczne wakacje młodych gliwiczan

2017

Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych, Gimnazjum nr 3, Zespół Szkół Samochodowych, Miejska Biblioteka Publiczna, Komenda Miejska Policji, Straż Miejska, Straż Pożarna, WOPR Centrum ratownictwa Gliwice, MDK Gliwice i PCK serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych z klas IV – VI oraz gimnazjów z terenu naszego miasta do udziału w imprezie ,,Bezpieczne wakacje młodych gliwiczan”, która odbędzie się 9 czerwca 2017 r. na Placu Krakowskim. W trakcie jej trwania będzie można nauczyć się bądź doskonalić swoje umiejętności z zakresu pierwszej pomocy, zobaczyć, jak działają służby ratownicze, poznać ofertę spędzania czasu wolnego i sprawdzić swoje sportowe umiejętności. Mamy nadzieję, że dzięki informacjom uzyskanym podczas imprezy młodzież szkolna będzie mogła bezpiecznie spędzić tegoroczne wakacje.

Zapraszamy do udziału!

REGULAMIN IMPREZY