,,BEZPIECZNE WAKACJE MŁODYCH GLIWICZAN”
Regulamin imprezy i zasady uczestnictwa

9 czerwca 2017 r. w godz. 12.00 - 14.00 na Placu Krakowskim

1. Organizatorami imprezy są: Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych, Gimnazjum nr 3, Zespół Szkół Samochodowych, Komenda Miejska Policji, Straż Miejska, Straż Pożarna, WOPR, Centrum ratownictwa Gliwice i Miejska Biblioteka Publiczna, MDK Gliwice.
  2. Jej celem jest zwiększenie bezpieczeństwa młodych mieszkańców naszego miasta.
  3. Impreza przeznaczona jest dla uczniów gliwickich szkół podstawowych z klas IV – VI oraz gimnazjów z terenu miasta.
  1. Zgłoszenia uczestnictwa szkoły należy dokonać, wypełniając załącznik nr 1 i wysyłając go pocztą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem do G3 /32 231 25 61/ w terminie do 26 maja 2017.
  2. Rodzice uczestników muszą wyrazić zgodę na wykorzystanie wizerunku i danych osobowych swoich dzieci w celach promocyjnych imprezy i do przeprowadzenia konkursów – załącznik nr 2 /zgody rodziców pozostają w szkołach/.
  3. Na teren Placu Krakowskiego wstęp mają tylko uczniowie szkół podstawowych klas IV-VI i gimnazjów pozostających pod opieką nauczycieli.
  4. Po przyjściu na Plac Krakowski /w godz. 11.30 -11.50/ opiekun grupy uczniów zgłasza się do punktu rejestracji - namiot PCK- w celu potwierdzenia zgłoszenia.
  5. Po oficjalnym otwarciu imprezy odbędzie się pokaz działań ratowniczych.
  6. Następnie przeprowadzone zostaną konkursy związane z bezpieczeństwem ruchu drogowego dla uczestników imprezy w dwóch kategoriach wiekowych. Regulaminy konkursów przedstawione będą podczas imprezy. Zwycięzcy otrzymają nagrody.
  7. Po zakończeniu rywalizacji, ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród uczestnicy imprezy obejrzą stoiska przygotowane przez Państwową Straż Pożarną, Rowerowy patrol PCK, Komendę Policji, Straż Miejską i WOPR, Miejską Bibliotekę Publiczną
  8. Dla zapewnienia bezpieczeństwa każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest stosować się do zaleceń ochrony i organizatora.
  9. Na teren imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia opakowań szklanych, przedmiotów mogących zagrozić życiu ludzkiemu oraz alkoholu, papierosów, środków odurzających i psychoaktywnych.
  10. Uczestnik przebywający na terenie imprezy nie może stwarzać zagrożenia życia innych.
  11. Uczestnik imprezy ma obowiązek wylegitymowania się pracownikowi ochrony na jego żądanie.
  12. Uczestnik ma obowiązek niezwłocznego informowania organizatora lub pracowników ochrony o sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia ludzkiego lub mienia.
  13. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie placu. Prosi się o nieprzynoszenie wartościowych przedmiotów
  14. Organizator zapewnia obsługę medyczno- sanitarną w dniu imprezy.
  15. Uczestnik powinien być ubrany odpowiednio do panujących warunków atmosferycznych.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!

REGULAMIN IMPREZY