Rok szkolny 2016/2017

Ewa Dębicka i Zuzanna Gajda - klasa 3d - 1. miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym dla Gimnazjalistów "Więzień labiryntu"

Rok szkolny 2013/2014

Weronika Rożankowska - klasa 3e - 2. miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym dla Gimnazjalistów Rodzina, przyjaźń, miłość w „Jeżycjadzie” Małgorzaty Musierowicz o LAUR  SOWY – STATUETKI PRZECHODNIEJ

Rok szkolny 2012/2013

Magdalena Wijas - klasa 2d - 2. miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie "Czytanie jest sztuką"

Mikołaj Kociołek - klasa 2a - 1. miejsce w I Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Literaturze Przygody Willa Bohatera "Zwiadowców" Johna Flanagana, kategoria plastyczno-literacka

Rok szkolny 2011/2012

Michał Wójcik - klasa 1f - 1. miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym dla Gimnazjalistów Przyjaźń, honor, przygoda - "Zwiadowcy" Johna Flanagana

Magdalena Wijas - klasa 1d - 1. miejsce w kategorii gimnazjalistów w konkursie recytatorskim "Przegląd poezji własnej im. Marty Maliszewskiej"

Magdalena Wijas - klasa 1d - Wyróżnienie w I Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Czytanie jest sztuką"

Agnieszka Różańska - klasa 2c - 1. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "...A imię tej Podróży - Życie..."

Natalia Smuda - klasa 2c - 3. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "...A imię tej Podróży - Życie..."