Aby otworzyć prezentacje polecamy:

Program PowerPoint Viewer 2007
Program PowerPoint Viewer 2007 umożliwia przeglądanie w pełni funkcjonalnych prezentacji utworzonych w programie PowerPoint 97 i jego nowszych wersjach. Za pomocą tego programu można także otwierać prezentacje programu Microsoft PowerPoint chronione hasłem. W programie PowerPoint Viewer 2007 można przeglądać i drukować prezentacje, ale nie można ich edytować.

Rok 2016/2017

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 3 im. Noblistów Polskich w Gliwicach - wersja PL

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 3 im. Noblistów Polskich w Gliwicach - wersja ENG

Rok szkolny 2014/2015

Edukacja, wychowanie, sport.

Konferencja 16.04.2013r.
"Bezpieczeństwo na drodze"
Film

/Bezpieczeństwo na drodze - format ppt/

Konferencja 07.02.2011r.
Egzamin gimnazjalny i wykorzystywanie jego wyników do podniesienia jakości pracy szkoły.

Konferencja 22.10.2010r.
"Ocenianie. Zmiany w przepisach prawa"

Konferencja 29.03.2010r. - "Podstawa programowa w dydaktyce postmodernistycznej"
Modernizm