Harmonogram zajęć pozalekcyjnych i konsultacji
w Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich w Gliwicach

rok szkolny 2017/2018

 

Balcer-Kułaga Joanna konsultacje czwartek 16.30-17.00  
Bednarek Beata

koszykówka chłopcy
piłka nożna kl. I, IV
koszykówka dziewczyny
koszykówka dziewczyny

czwartek
wtorek
czwartek
wtorek

7.00-7.55
13.45-14.30
14.45-15.45
14.45-15.45

 
Bieńkowska Krystyna konsultacje wtorek
środa
piątek
8. lekcja
7.10
7.10
25
47
30
Bijak Sylwia kółko piątek 8. lekcja 25
Brol Zofia kółko chemiczne poniedziałek 8. lekcja 25
Byzdra Danuta zajęcia taneczne kl. I, IV wtorek 13.45-14.30  
Chlęch Joanna siatkówka poniedziałek 14.40-16.00  
Dudys Katarzyna kółko matematyczne kl. IV piątek 8.00-8.45 33
Gawron Zbigniew konsultacje poniedziałek 9. lekcja 23
Gruszczyk-Kubińska Anna kółko/konsultacje
przygotowanie do egz.
kółko/konsultacje
poniedziałek

piątek
1. lekcja

1. lekcja
52

9
Karczak-Maślankiewicz Joanna wolontariat
konsultacje
kółko
wtorek
środa
piątek
7. lekcja
15.30-16.15
14.45-15.30
49
49
49
Kosowicz Lucyna wolontariat
tenis stołowy
piłka nożna kl. I, IV
wtorek
poniedziałek
wtorek
13.30-13.50
14.45-15.30
13.50-14.30
49

Lewandowska Marta konsultacje/koło fiz.
konsultacje
poniedziałek
czwartek
8. lekcja
7.30-8.00
43
43
Mikołajczyk Tomasz koło biblijne czwartek 9. lekcja 52
Mnich-Witkowska Gabriela kółko artystyczne
kółko artystyczne
wtorek
piątek
8. lekcja
7. lekcja
14
9
Nierada Justyna Samorząd Szkolny
konsultacje/koło informatyczne
poniedziałek/piątek
wtorek/piątek
2. długa przerwa
7.30-8.00
29
29
Obara Maria koło matematyczne
konsultacje
piątek
poniedziałek
14.40-16.00
7.30-8.00
43
30
Obławska Eliza konsultacje piątek 7.30-8.00 12
Oleś Anna koło j. niemieckiego piątek 1. lekcja 9
Przybysławska-Pałka Ilona konsultacje piątek 8, 9. lekcja 25
Seredyńska-Spieszko Anna przygotowanie do konkursu
konsultacje
koło polonistyczno-filmowe
poniedziałek
poniedziałek
poniedziałek
1. lekcja
8. lekcja
9. lekcja
Biblioteka
14
51
Stefańczak Agnieszka kółko religijne
kółko religijne
poniedziałek
piątek
9. lekcja
9. lekcja
52
51
Szczepanik Aleksandra konsultacje
biegi na orientację
piątek
wtorek
8. lekcja
7. lekcja
10

Szulc Radosław "Dzikie Drużyny" poniedziałek 14.40-16.00 boisko
Świerczyńska Beata   wtorek
wtorek
7.30-8.00
14.30-15.00
9
12
Trocka Magdalena kółko matematyczne wtorek 8. lekcja 53
Tyczyńska-Piątek Katarzyna KK IV
KK
poniedziałek
poniedziałek
6. lekcja
8. lekcja

9
Wielgos-Szejbal Barbara kólko/konsultacje wtorek 7.10-7.55 14
Więcek-Ozga Sonia koło kl. VII
koło kl. II i III
środa
piątek
7. lekcja
8. lekcja
10
47
Wilewska-Sosna Edyta koło polonistyczno-teatralne czwartek 8. lekcja 13
Wilk Katarzyna badminton środa 14.40-16.10  
Wrońska Celina konsultacje
przygotowanie do konkursu/mediacje
środa
wtorek
8. lekcja
7.10-7.55
48
Zdybel Joanna koło biologiczne czwartek 8. lekcja 45
Zajączkowska Jadwiga Koło "Fantazja" piątek 14.30-16.00 Biblioteka
Zielińska-Skowronek Agnieszka Koło Młodego Naukowca
Koło biologiczno-chemiczne
kółko/konsultacje
kółko przyrodnicze kl. IV
środa
czwartek
czwartek
piątek co 2 tyg.
9. lekcja
7. lekcja
7.10-7.45
7.10-7.55
45
50
23
45