2017/2018

 

LAUREACI

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

FINALIŚCI

 

       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

Zakwalifikowali się do etapu rejonowego

Aleksandra Hryń IIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Ilona Przybysławska-Pałka
Marta Spieszko IIIe Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Edyta Wilewska-Sosna
Mateusz Kawalski VIIb Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Ilona Przybysławska-Pałka
Zofia Pokrywka VIIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Ilona Przybysławska-Pałka
Magdalena Śnietura IIa Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Anna Seredyńska-Spieszko
Maria Żyła IIIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Anna Seredyńska-Spieszko
Dominika Bednarska IIIb Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki Sonia Więcek- Ozga i Aleksandra Szczepanik
Magdalena Zdonek IIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sylwia Bijak
Michał Dyło IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki Sonia Więcek- Ozga i Aleksandra Szczepanik
Emilia Penkała IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki Sonia Więcek- Ozga i Aleksandra Szczepanik
Antoni Jaszcz IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki Sonia Więcek- Ozga i Aleksandra Szczepanik
Aleksandra Zachorowska IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki Sonia Więcek- Ozga i Aleksandra Szczepanik
Szymon Hankus IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki Sonia Więcek- Ozga i Aleksandra Szczepanik
Michał Wolakowski IIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Aleksandra Szczepanik  
Zofia Idasiak IId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki Sonia Więcek- Ozga i Barbara Wielgos-Szejbal
Weronika Franczak IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki Sonia Więcek- Ozga i Aleksandra Szczepanik
Julia Piegza IIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Aleksandra Szczepanik 
Kinga Włodyka IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki Sonia Więcek- Ozga i Aleksandra Szczepanik
Maciej Skoczylas IIIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Anna Gruszczyk-Kubińska 
Maja Seweryńska IIIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sylwia Bijak
Magdalena Spólnicka IIIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Anna Gruszczyk-Kubińska 
Dawid Zapotoczny IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki Sonia Więcek- Ozga i Aleksandra Szczepanik 
Mikołaj Mochnacki IId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki Sonia Więcek- Ozga i Barbara Wielgos-Szejbal
Marcin Jarosz IIIb Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Aleksandra Szczepanik
Kacper Kobielski IId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki Sonia Więcek- Ozga i Barbara Wielgos-Szejbal 
Ewa Misztal IId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki Sonia Więcek- Ozga i Barbara Wielgos-Szejbal 
Michał Bem IId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki Sonia Więcek- Ozga i Barbara Wielgos-Szejbal
Małgorzata Kacewicz IIIa Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Anna Gruszczyk-Kubińska
Bartosz Fober IIId Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun Magdalena Trocka
Jakub Kądziołka IIIb Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun Maria Obara
Łukasz Nowakowski VIIa Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun Magdalena Trocka
Michał Dyło IIId Konkurs Przedmiotowy z Geografii Opiekun Joanna Karczak-Maślankiewicz
Ewa Miszta IId Konkurs Przedmiotowy z Fizyki Opiekun Marta Lewandowska
Szymon Hankus IIId Konkurs Przedmiotowy z Fizyki Opiekun Marta Lewandowska
Kacper Cupiał IIIe Konkurs Przedmiotowy z Fizyki Opiekun Marta Lewandowska
Jakub Kądziołka IIIb Konkurs Przedmiotowy z Fizyki Opiekun Marta Lewandowska
Hanna Uszaruk IIIc Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Zofia Brol
Aleksandra Zachorowska III Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Zofia Brol
Maciej Skoczylas IIIc Konkurs Przedmiotowy z Historii Opiekun Celina Wrońska
Aleksander Zięba   IIId Konkurs Przedmiotowy z Historii Opiekun Helga Bartnik
Jeremiasz Parczewski IIId Konkurs Przedmiotowy z Historii Opiekun Helga Bartnik
Michał Dyło IIId Konkurs Przedmiotowy z WOS-u Opiekun Celina Wrońska
Robert Gdowka IIb Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego Opiekunki Joanna Balcer-Kułaga i Beata Świerczyńska
Daria Klimaszewska IIIe Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego Opiekunki Joanna Balcer-Kułaga i Beata Świerczyńska
Monika Oleszczak IIIe Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego Opiekunki Joanna Balcer-Kułaga i Beata Świerczyńska
       
       
       
       

 

 

 

INNE KONKURSY

Dominik Beyer
Oskar Grochocki
Jan Muszyński, Krzysztof Rabuczewski
Sebastian Stański
Krzysztof Stępień
IIIa 1. miejsce w Finałach Greenpower Polska 2017 w ramach 9 i 10 rundy Wyścigów Samochodowych Mistrzostw Polski
Borys Wróblewski
Bartosz Pudłowski
Antoni Jaszcz
Zachariasz Zalewski
Bartek Fober
IIIa
IIIa
IIId
IIId
IIId 
MISTRZOWIE  League of Legends turnieju Silesia Championship III, Training & Education Days
1. miejsce w etapie gimnazjalnym 
Anna Juśkiewicz IId 3. miejsce w Miejskim konkursie plastycznym „Abstynencja drogą do wolności” 
Elżbieta Solich IVa 3. miejsce w Konkursie literacko-plastycznym „Kto powiedział, że jesień jest smutna”  - kategoria wiersz
Elżbieta Solich IVa Wyróżnienie w Konkursie literacko-plastycznym „Kto powiedział, że jesień jest smutna”  - kategoria praca plastyczna
Dobrawa Wilczyńska IVa Wyróżnienie w Konkursie literacko-plastycznym „Kto powiedział, że jesień jest smutna”  - kategoria praca plastyczna
Anna Wygoda IId 1. miejsce w Polsko – Ukraińskim konkursie plastyczno-fotograficznym „Kwiaty jak u Wyspiańskiego”
Hugo Chrzanowski-Małys VIIc 2. miejsce w Polsko – Ukraińskim konkursie plastyczno-fotograficznym „Kwiaty jak u Wyspiańskiego”
Marta Pietrek IId 3. miejsce w Polsko – Ukraińskim konkursie plastyczno-fotograficznym „Kwiaty jak u Wyspiańskiego”
Karolina Wrona IIa Wyróżnienie w Polsko – Ukraińskim konkursie plastyczno-fotograficznym „Kwiaty jak u Wyspiańskiego”
Magdalena Śnietura IIa Wyróżnienie w Polsko – Ukraińskim konkursie plastyczno-fotograficznym „Kwiaty jak u Wyspiańskiego”
Marta Dąbkowska IIc 2. miejsce w Konkursie plastycznym  „Ręczne zdobienie kartki świątecznej”
Julia Jenerał
Emilia Machula
Paulina Hajok
VIId 1. miejsce w Wojewódzkim Konkursie kolędy niemieckiej „ALLE JAHRE WIEDER”
Maja Zajączkowska IIc 2. miejsce w Konkursie plastycznym  „Aniołkowe spotkania 10”
Sara Adamarek IIc Wyróżnienie w Konkursie plastycznym  „Aniołkowe spotkania 10”
Maja Zajączkowska IIc 3. miejsce w Ogólnopolskim konkursie „BoMbka- ozdoba choinki”
Paulina Bielecka IId Nagroda Burmistrza w Ogólnopolskim konkursie „BoMbka- ozdoba choinki”
Izabella Lasota VIIc 1. miejsce w konkursie plastycznym „Bożonarodzeniowe dekoracje”
Piotr Kozłowski Ia 3. miejsce w konkursie plastycznym „Bożonarodzeniowe dekoracje”
Joanna Lachowska VIIb 1. miejsce w ogólnopolskim konkursie „Nie uwierzysz, z kim siedziałam w szkolnej ławce”
Joanna Lachowska VIIb Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie literacko-plastycznym „Na skrzydłach przyjaźni”
Zofia Idasiak
Zuzanna Wicherek
IId 1. miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym