2004/2005

 

LAUREACI I FINALIŚCI

Dominika Cichońska

IIIf

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii

Rafał Rawicki

IIIf

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

Natalia Maniakowska

IIId

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

Elżbieta Maniakowska

IId

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

Natalia Maniakowska

IIId

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii

Konrad Botor

IIIe

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii

Rafał Rawicki

IIIf

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii

Dominika Nowak

IIa

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii

Paweł Kania

IIa

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii

INNE KONKURSY

Krzysztof Polański

IIIa

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Prozy i Poezji Niemieckojęzycznej

Renata Polifke

Ib

wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Prozy i Poezji Niemieckojęzycznej

Alicja Skurczyńska,
Krzysztof Polański,
Marek Gawryś

 

I miejsce w Turnieju Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Anna Pham

Ic

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Fakty i mity-starożytna Grecja"

Rafał Rawicki

IIIf

I miejsce w Miejskim Konkursie Informatycznym

Agnieszka Mika,
Alicja Skurczyńska,
Krzysztof Polański

 

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego ‘English idioms and proverbs”

Paula Lubina

II e

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Niemieckiego

Jerzy Gęborek,
Sebastian Syczyński,
Mateusz Copiak,
Mariusz Grędziński,
Marcin Rogowski,
Tymoteusz Szafarz

 

II miejsce w halowych zawodach modeli styropianowych i kartonowych

Krzysztof Polański

III a

laureat konkursu „Alfik Matematyczny 2004”

Elżbieta Maniakowska

II d

laureatka konkursu „Alfik Matematyczny 2004”

Marta Purchla,
Radosław Domański,
Konrad Botor

 

III miejsce w konkursie ortograficznym w ramach V Polonistycznej Ligi Gimnazjalnej  o Puchar Prezydenta Gliwic

Konrad Botor,
Rafał Rawicki,
Krzysztof Polański

 

zostali finalistami konkursu „Młody Chemik” organizowanego przez Pałac Młodzieży
w Katowicach

Julia Adamczyk

II a

wyróżnienie w konkursie „Nasz dom - Unia Europejska” w kategorii „rzeźba”

Paulina Kaźmierczak

I d

wyróżnienie w konkursie „Nasz dom - Unia Europejska” w kategorii „praca malarska”

Anna Kiczan

III f

nagroda I stopnia w konkursie „Śląsk - moja mała ojczyzna”