2006/2007

 

LAUREACI I FINALIŚCI

Agnieszka Kozielska

IIIe

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

Michał Janerka

IIId

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii

Anna Pham Thi Mai Linh

IIIc

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii

Zofia Piotrowska

IIIb

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

Helena Szewiola

Id

laureatka Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego

Magdalena Deszcz

IIIc

finalistka Konkursu Przedmiotowego z Historii

Jakub Kałuża

IIIc

finalista Konkursu Przedmiotowego z Fizyki i Astronomii

Łukasz Iwan

IIc

finalista Konkursu Przedmiotowego z Geografii

Anna Marszałek

IIIb

finalistka Konkursu Przedmiotowego z Biologii

Maria Cybularz

IIf

finalistka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

Małgorzata Gołaszewska

IIIc

finalistka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

Agnieszka Kozielska

IIIe

finalistka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

Michał Janerka

IIId

finalista Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

Renata Polifke

IIIb

finalistka Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego

INNE KONKURSY

Arkadiusz Szwentner (IIe), Łukasz Tenerowicz (IIe), Krzysztof Tokarski (IIId)

 

finaliści IV Miejskiego Konkursu Informatycznego

Tomasz Korandy

I d

I miejsce w finale drugiego etapu (ponadwojewódzkiego) III Ogólnopolskiego Konkursu historycznego „Nadzieje i rozczarowania... Społeczeństwo polskie w czasach Gomułki i Gierka. Doświadczenie świadka historii”

Helena Szewiola

I d

I miejsce w konkursie literackim pt. "MEINE KINDHEIT"

Joanna Wandzik

III c

I miejsce w konkursie recytatorskim Polonistycznej Ligi Gimnazjalnej

Zuzanna Gryboś

II b

II miejsce w konkursie recytatorskim Polonistycznej Ligi Gimnazjalnej

Magdalena Jezierska

II f

Wyróżnienie w konkursie recytatorskim Polonistycznej Ligi Gimnazjalnej

Chór

 

II miejsce w kategorii zespołów wokalnych na IX Prezentacjach Artystycznych Dzieci i Młodzieży 2007

W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2007” bardzo wysokie lokaty uzyskało 13 naszych uczniów:

Bogna Haponiuk

I d

Bdb, nagroda I stopnia

Katarzyna Brodzka

I d

Bdb, nagroda I stopnia

Agata Kubiczek

I d

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Elżbieta Pęciak

I a

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Patryk Brózda

I e

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Piotr Kunicki

II b

Bdb, nagroda I stopnia

Agnieszka Rabiej

II c

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Milena Stankiewicz

II c

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Hanna Parchańska

II f

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Andrzej Woszczak

II d

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Agnieszka Kozielska

III e

Bdb, nagroda I stopnia

Paweł Wawrzynek

III c

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Anna Owczarek

III c

Wyróżnienie, nagroda II stopnia