2007/2008

 

LAUREACI

Agata Marcinów

IIIb

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka polskiego

Opiekun Anna Dzięgiel

Anna Domańska

IIIb

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka polskiego

Opiekun Anna Dzięgiel

Maria Cybularz

IIIf

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka polskiego

Opiekun Agata Cira

Piotr Kunicki

IIIb

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

Opiekun Ilona Chróst

Agata Kubiczek

IId

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

Opiekun Ilona Chróst

Łukasz Iwan

IIIc

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii

Opiekun Joanna Karczak-Maślankiewicz

Maria Cybularz

IIIf

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii

Opiekun Lidia Krakowiak-Ukleja

Agnieszka Rabiej

IIIc

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii

Opiekun Lidia Krakowiak-Ukleja

Helena Szewiola

IId

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka niemieckiego

Opiekun Mariola Bucher

Agata Kubiczek

IId

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka angielskiego

Opiekun Anna Gruszczyk-Kubińska

Alicja Lachman

IId

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka angielskiego

Opiekun Anna Gruszczyk-Kubińska

Mateusz Pasternak

IIIf

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka angielskiego

Opiekun Sonia Więcek-Ozga

Tomasz Rusinowicz

IId

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka rosyjskiego

Opiekun Helga Bartnik

FINALIŚCI

Mateusz Pasternak

IIIf

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

Opiekun Edyta Wilewska-Sosna

Maciej Pawlak

IIIe

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

Opiekun Edyta Wilewska-Sosna

Anna Osika

IIIa

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

Opiekun Agata Cira

Łukasz Iwan

IIIc

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

Opiekun Ilona Chróst

Hanna Parchańska

IIIf

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

Opiekun Maria Obara

Agnieszka Rabiej

IIIc

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii

Opiekun Joanna Karczak-Maślankiewicz

Łukasz Madaj

IIIc

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii

Opiekun Joanna Karczak-Maślankiewicz

Bartłomiej Malik

IIIe

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii

Opiekun Celina Wrońska

Arkadiusz Mycek

IIIf

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii

Opiekun Celina Wrońska

Tomasz Korandy

IId

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii

Opiekun Helga Bartnik

Zuzanna Gryboś

IIId

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka angielskiego

Opiekun Anna Gruszczyk-Kubińska

Agata Kucia

IId

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka angielskiego

Opiekun Anna Gruszczyk-Kubińska

Agata Muszyńska

IIId

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka angielskiego

Opiekun Anna Gruszczyk-Kubińska

Mateusz Witczak

IIId

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka angielskiego

Opiekun Anna Gruszczyk-Kubińska

Maciej Pawlak

IIIe

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka angielskiego

Opiekun Barbara Wielgos-Szejbal

Łukasz Iwan

IIIc

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka angielskiego

Opiekun Barbara Wielgos-Szejbal

Agnieszka Rabiej

IIIc

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka angielskiego

Opiekun Sonia Więcek-Ozga

Maria Cybularz

IIIf

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka angielskiego

Opiekun Sonia Więcek-Ozga

Andrzej Drapała

IIIf

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka angielskiego

Opiekun Sonia Więcek-Ozga

Angelika Michniewicz

IIIf

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka angielskiego

Opiekun Sonia Więcek-Ozga

INNE KONKURSY

Arkadiusz Szwentner

IIIe

2. miejsce w V Miejskim Konkursie Informatycznym

Łukasz Tenerowicz

IIIe

Wyróżnienie w V Miejskim Konkursie Informatycznym

Mateusz Witczak

Maciej Solecki

IIIb

Finaliści V Miejskiego Konkursu Informatycznego

Jagoda Zagała

 

Zawodniczka Gliwickiego Klubu Sportowego "Piast" na XIV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzież w sportach halowych w Obornikach Śląskich zdobyła 2 złote medale w szpadzie dziewcząt indywidualnie i drużynowo. Została uznana za najlepszą uczestniczkę Olimpiady Młodzieży i otrzymała z rąk Prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego "Srebrną Paterę dla zawodnika rokującego największe nadzieje olimpijskie". Została powołana do Kadry Polski Juniorów.

Teresa Widera

IId

Krajowa laureatka konkursu "Spotkania z Europą Wschodnią" organizowanym przez rząd Północnej Nadrenii-Westfalii

Helena Szewiola

Id

1. miejsce w międzyszkolnym konkursie literackim "Meine Kindheit" (Moje dzieciństwo)

Mateusz Pasternak

IIIf

2. miejsce w międzyszkolnym konkursie literackim "Meine Kindheit" (Moje dzieciństwo)

Paulina Sasal

Id

3. miejsce w międzyszkolnym konkursie literackim "Meine Kindheit" (Moje dzieciństwo)

Bartek Malik, Maciek Malik,
Krystian Stefanowski

IIIe

1. miejsce w międzygimnazjalnym Turnieju Europejskim

W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2008” bardzo wysokie lokaty uzyskali:

Piotr Kunicki

III b

bdb wynik, nagroda I stopnia

Katarzyna Brodzka

II d

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Agata Kubiczek

II d

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Damian Dzierżak

III b

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Sylwester Baszczyński

III c

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Agnieszka Komorowska

II d

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Alicja Gruszczyńska

III e

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Łukasz Madaj

III c

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Tomasz Rusinowicz

II d

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Jakub Nowak

I f

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Piotr Lutogniewski

I f

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

 

SUKCESY SPORTOWE

 

Wojciech Wandzik

Id

1. miejsce w VI Ogólnopolskim Turnieju Mikołajkowym w Szachach

Wojciech Wandzik

Id

2. miejsce w Mistrzostwach Gliwic w Szachach Chłopców

Tomasz Rusinowicz

IId

3. miejsce w Mistrzostwach Gliwic w Szachach Chłopców

Wojciech Wandzik

Id

4. miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach w Szachach Chłopców

Wojciech Wandzik

Tomasz Rusinowicz

Id

IId

3. miejsce w Drużynowych Wojewódzkich Mistrzostwach w Szachach Chłopców

Leszek Kukulski

 

3. miejsce w VII Ekorajdzie Kolarskim pod patronatem Prezydenta Miasta Zygmunta Frankiewicza (rocznik 93 i starsi)

Natalia Nowak

IIIa

1. miejsce w VI Otwartych Mistrzostwach Gliwic w Kolarstwie Górskim Dziewcząt

Mariusz Kozak

 

2. miejsce w VII Ekorajdzie Kolarskim pod patronatem Prezydenta Miasta Zygmunta Frankiewicza (rocznik 93 i starsi)

Sonia Narkiewicz

IIIf

2. miejsce w VII Ekorajdzie Kolarskim pod patronatem Prezydenta Miasta Zygmunta Frankiewicza (rocznik 93 i starsze)

Natalia Nowak

IIIa

1. miejsce w VII Ekorajdzie Kolarskim pod patronatem Prezydenta Miasta Zygmunta Frankiewicza (rocznik 93 i starsze)

Karol Legaszewski

IId

2. miejsce w klasyfikacji ogólnej w I Międzygimnazjalnej Miniolimpiadzie  Lekkoatletycznej Chłopców

Karol Legaszewski

IId

3. miejsce w biegu na 1000m w I Międzygimnazjalnej Miniolimpiadzie Lekkoatletycznej Chłopców

Mariusz Kozak

IIIb

2. miejsce w biegu na 1000m w I Międzygimnazjalnej Miniolimpiadzie Lekkoatletycznej Chłopców

Karol Legaszewski

IId

2. miejsce w skoku w dal w I Międzygimnazjalnej Miniolimpiadzie Lekkoatletycznej Chłopców

Karol Legaszewski

IId

4. miejsce w pchnięciu kulą w I Międzygimnazjalnej Miniolimpiadzie Lekkoatletycznej Chłopców

Karol Legaszewski

IId

2. miejsce w biegu na 100m w I Międzygimnazjalnej Miniolimpiadzie Lekkoatletycznej Chłopców

Marta Kucło

IIIb

1. miejsce w klasyfikacji ogólnej w I Międzygimnazjalnej Miniolimpiadzie Lekkoatletycznej Dziewcząt

Marta Kucło

IIIb

1. miejsce w biegu na 1000m w I Międzygimnazjalnej Miniolimpiadzie Lekkoatletycznej Dziewcząt

Marta Kucło

IIIb

4. miejsce w skoku w dal w I Międzygimnazjalnej Miniolimpiadzie Lekkoatletycznej Dziewcząt

Marta Kucło

IIIb

2. miejsce w biegu na 100m w I Międzygimnazjalnej Miniolimpiadzie Lekkoatletycznej Dziewcząt

Dominika Percula

IIa

4. miejsce w Gliwickiej Gimnazjalnej Lidze Tenisa Stołowego Dziewcząt

Karol Legaszewski

IId

4. miejsce w biegu na 100m w Międzyszkolnej Gimnazjadzie Lekkoatletycznej Chłopców

Agnieszka Niemiec

IId

4. miejsce w biegu na 100m w Międzyszkolnej Gimnazjadzie Lekkoatletycznej Dziewcząt

Joanna Szumińska

IIIc

4. miejsce w Gliwickiej Gimnazjalnej Lidze Tenisa Stołowego Dziewcząt

Michał Cąpała

IIIb

3. miejsce w VI Otwartych Mistrzostwach Gliwic w Kolarstwie Górskim Chłopców

Piotr Siewierski

IIIb

2. miejsce w VI Otwartych Mistrzostwach Gliwic w Kolarstwie Górskim Chłopców

Mariusz Kozak

IIIb

1. miejsce w VI Otwartych Mistrzostwach Gliwic w Kolarstwie Górskim Chłopców

Kuba Pozowski

IIe

4. miejsce w stylu motylkowym na dystansie 50m w II Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych  o Puchar Filomaty

Piotr Siewierski

IIIb

2. miejsce w stylu grzbietowym na dystansie 50m w II Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych o Puchar Filomaty

Maciej Łój

IIIb

1. miejsce w stylu dowolnym na dystansie 50m w II Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych o Puchar Filomaty

Robert Hanczaruk

IIIa

4. miejsce w Otwartych Mistrzostwach Gliwic w Biegach Przełajowych

Piotr Szwetner

Ie

4. miejsce w VI Ekorajdzie Kolarskim pod patronatem Prezydenta Miasta Zygmunta Frankiewicza (rocznik 94 i młodsi)

Alicja Gruszczyńska

IIIe

4. miejsce w VI Ekorajdzie Kolarskim pod patronatem Prezydenta Miasta Zygmunta Frankiewicza (rocznik 93 i starsze)

Joanna Szumińska

IIIc

3. miejsce w VI Ekorajdzie Kolarskim pod patronatem Prezydenta Miasta Zygmunta Frankiewicza (rocznik 93 i starsze)

Natalia Nowak

IIIa

2. miejsce w VI Ekorajdzie Kolarskim pod patronatem Prezydenta Miasta Zygmunta Frankiewicza  (rocznik 93 i starsze)

Zuzanna Gryboś

IIIb

4. miejsce w biegu na 300m w Międzyszkolnych Zawodach Lekkoatletycznych Szkół Gimnazjalnych

Mariusz Kozak

IIIb

2. miejsce w biegu na 100m w Międzyszkolnych Zawodach Lekkoatletycznych Szkół Gimnazjalnych

Robert Hanczaruk

IIIa

1. miejsce w biegu na 1000m w Międzyszkolnych Zawodach Lekkoatletycznych Szkół Gimnazjalnych

Marta Kucło

IIIb

1. miejsce w biegu na 300m w Międzyszkolnych Zawodach Lekkoatletycznych Szkół Gimnazjalnych