2008/2009

 

LAUREACI

 

Katarzyna Brodzka

IIId

Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

Opiekun Anna Dzięgiel

Agata Kubiczek

IIId

Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

Opiekun Anna Dzięgiel

Agata Kucia

IIId

Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Opiekun Anna Gruszczyk - Kubińska

Natalia Kempny

IIId

Konkurs Przedmiotowy z Biologii

Opiekun Lidia Krakowiak - Ukleja

Zofia Kułaczkowska

IIIe

Konkurs Przedmiotowy z Biologii

Opiekun Lidia Krakowiak - Ukleja

Agnieszka Maziarz

IIId

Konkurs Przedmiotowy z Biologii

Opiekun Lidia Krakowiak – Ukleja

Agata Kubiczek

IIId

Konkurs Przedmiotowy z Chemii

Opiekun Zdzisława Jakubek

Paweł Górniak

IIId

Konkurs Przedmiotowy z Chemii

Opiekun Zdzisława Jakubek

Tomasz Korandy

IIId

Konkurs Przedmiotowy z Historii

Opiekun Helga Bartnik

 

FINALIŚCI

 

Adam Szewiola

Ie

Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

Opiekun Mariola Bucher, Kinga Ogaza

Wojciech Latos

IId

Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Opiekun Maria Obara

Katarzyna Brodzka

IIId

Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Opiekun Ilona Chróst

Karol Gruszczyk

IIf

Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

Opiekun Aleksander Lubina

Linda Zagaska

IIf

Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

Opiekun Beata Studzińska

Katarzyna Brodzka

IIId

Konkurs Przedmiotowy z Chemii

Opiekun Zdzisława Jakubek

Tomasz Rusinowicz

IIId

Konkurs Przedmiotowy z Fizyki

Opiekun Katarzyna Poloczek

Magdalena Latos

IIId

Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Opiekun Anna Gruszczyk - Kubińska

Paulina Sasal

IIId

Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Opiekun Anna Gruszczyk - Kubińska

 

INNE KONKURSY

 

Michał Kurzak

Ia

3. miejsce w Powiatowym Konkursie Informatycznym na biuletyn okolicznościowy „Liczba ∏”

Filip Żwirek

IId

3. miejsce w VI Miejskim Konkursie Informatycznym

Mateusz Bas

IId

Wyróżnienie w VI Miejskim Konkursie Informatycznym

Katarzyna Brodzka

IIId

Laureatka Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2009

Jacek Bugajny

IIId

Laureat Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2009

Grzegorz Jagoda

IIId

Laureat Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2009

Agnieszka Komorowska

IIId

Laureatka Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2009

Tomasz Korandy

IIId

Laureat Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2009

Agata Kubiczek

IIId

Laureatka Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2009

Karol Legaszewski

IIId

Laureat Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2009

Helena Szewiola

IIId

Laureatka – 4. miejsce – V Wojewódzkiej Olimpiady Języka Niemieckiego TSKN w Województwie Śląskim

Agata Kubiczek

IIId

Finalistka V Wojewódzkiej Olimpiady Języka Niemieckiego TSKN w Województwie Śląskim

Karol Gruszczyk

IIf

Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów – Warszawa 2009

Katarzyna Brodzka

IIId

Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów – Warszawa 2009

Helena Szewiola

IIId

Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów – Warszawa 2009

Jagoda Zagała

IIf

1. miejsce  - szpada dziewcząt – Mistrzostwa Śląska Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych W Szermierce

Tomasz Korandy

IIId

1. miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Na drodze ku wolności – społeczeństwo polskie
w latach 80. XX w. Doświadczenie świadka historii. " Organizowanym przez Biuro Edukacji Publicznej IPN

Iwona Zagała

IIIe

9. miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Na drodze ku wolności – społeczeństwo polskie
w latach 80. XX w. Doświadczenie świadka historii. " Organizowanym przez Biuro Edukacji Publicznej IPN

Helena Szewiola

IIId

1. miejsce V Ogólnopolski Festiwal Języków Obcych – język niemiecki

Adam Szewiola

Ie

2. miejsce V Ogólnopolski Festiwal Języków Obcych – język niemiecki

Piotr Lutogniewski

IIf

3. miejsce V Ogólnopolski Festiwal Języków Obcych – język niemiecki

Tomasz Rusinowicz

IIId

1. miejsce V Ogólnopolski Festiwal Języków Obcych – język rosyjski

Agata Kucia

IIId

2. miejsce V Ogólnopolski Festiwal Języków Obcych – język angielski

Alicja Lachman

IIId

3. miejsce V Ogólnopolski Festiwal Języków Obcych – język angielski

Dorota Szymura

IIIb

II nagroda w konkursie fotograficznym, organizowanym przez Politechnikę Śląską, w ramach "Nocy Naukowców", pt. "Sfotografuj Naukowca" w kategorii wiekowej 12-18 lat

 

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2009”

 

A. Kubiczek

III d

bdb wynik, nagroda I stopnia

M. Bielecki

I e

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

J. Kamusella

I c

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

P. Sadownik

I e

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

J. Widłak

I a

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

M. Mazur

I e

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

A. Bartosik

I a

Wyróżnienie, nagroda II stopnia