2009/2010

 

LAUREACI

 

Wojciech Latos

IIId

Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Opiekun Maria Obara

Wojciech Wandzik

IIId

Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Opiekun Maria Obara

Przemysław Sadownik

IIe

Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Opiekun Ilona Chróst

Weronika Trojanowicz

IId

Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Opiekunki Elżbieta Rybowicz i Bogusława Stelmach-Szymczak

Michał Mazur

IIe

Konkurs Przedmiotowy z Chemii

Opiekun Zdzisława Jakubek

Dominika Madaj

IId

Konkurs Przedmiotowy z Biologii

Opiekun Lidia Krakowiak - Ukleja

Adam Szewiola

IIe

Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

Opiekun Mariola Bucher

Karol Gruszczyk

IIIf

Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

Opiekunowie Mariola Bucher i Aleksander Lubina

 

FINALIŚCI

Joanna Melcher

IIIf

Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

Karolina Szembor

IIIf

Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

Magda Miziołek

IIa

Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

Artur Gasiński

IIc

Konkurs Przedmiotowy z Historii

Hanna Figiel

IIId

Konkurs Przedmiotowy z Biologii

Michał Mazur

IIe

Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

 

INNE KONKURSY

 

Jakub Nowak

IIIf

1. miejsce VI Ogólnopolski Festiwal Języków Obcych – język angielski

Wojciech Janas

IIe

2. miejsce VI Ogólnopolski Festiwal Języków Obcych – język angielski

Joanna Śmieja

IId

3. miejsce w VI edycji konkursu dla dzieci i młodzieży "Śląsk - moja mała ojczyzna, Schlesien- meine kleine Heimat"

Michał Kurzak

IIa

Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie na prezentację "Bezpieczny Internet"

Adam Szewiola

IIe

2. miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

Józef Slany

IIIf

1. miejsce w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego POLIGLOTA

Mateusz Bas

IIId

2. miejsce w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego POLIGLOTA

Karol Gruszczyk

IIIf

2. miejsce w międzyszkolnym konkursie języka niemieckiego POLIGLOTA

Katarzyna Jarosz

IIId

3. miejsce w międzyszkolnym konkursie języka niemieckiego POLIGLOTA

Anna Waligóra

IIIf

1. miejsce w Międzyszkolnym Literackim Konkursie Języka Niemieckiego "Meine Kindheit"

Linda Zagaska

IIIf

3. miejsce w Międzyszkolnym Literackim Konkursie Języka Niemieckiego "Meine Kindheit"

Aleksandra Aleksander

IIIf

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Literackim Konkursie Języka Niemieckiego "Meine Kindheit"

Aleksandra Aleksander

IIIf

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Niemieckiej

Anna Waligóra

IIIf

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Niemieckiej

Łukasz Łoboda

IIIf

3. miejsce w XV Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Angielskiej

Sandra Zawada

IIIf

Wyróżnienie w XV Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Angielskiej

Agnieszka Serdyńska

Ie

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie – ESSAY COMPETITION : „PEACE STARTS WITH ME”.

Anna Waligóra

IIIf

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie – ESSAY COMPETITION : „PEACE STARTS WITH ME”.

Józef Slany

IIIf

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie – ESSAY COMPETITION : „PEACE STARTS WITH ME”.

Anna Pawliszewska

Michał Bielecki

Przemysław Sadownik

IIe

1. miejsce w ENGLISH GLOBETROTTER – Gimnazjalnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych /Edycja2/ - SCOTLAND CALLING.

Michał Kurzak

IIa

1. miejsce w VII Konkursie Wiedzy Informatycznej dla uczniów gimnazjów z Gliwic oraz powiatu gliwickiego

Filip Żwirek

IIId

1. wyróżnienie w VII Konkursie Wiedzy Informatycznej dla uczniów gimnazjów z Gliwic oraz powiatu gliwickiego

Arkadiusz Bartosik

IIa

2. wyróżnienie w VII Konkursie Wiedzy Informatycznej dla uczniów gimnazjów z Gliwic oraz powiatu gliwickiego

Katarzyna Barczyk

IIe

Laureatka Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2010; Projekt: Tschechien – keine  Böhmischen Dörfer (mehr)!

Joanna Ciepła

IIe

Laureatka Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2010; Projekt: Tschechien – keine  Böhmischen Dörfer (mehr)!

Urszula Hojda

IIe

Laureatka Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2010; Projekt: Tschechien – keine  Böhmischen Dörfer (mehr)!

Kacper Kanarek

IIe

Laureat Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2010; Projekt: Tschechien – keine  Böhmischen Dörfer (mehr)!

Sonia Kozubik

IIe

Laureatka Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2010; Projekt: Tschechien – keine  Böhmischen Dörfer (mehr)!

Joanna Krysiak

IIe

Laureatka Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2010; Projekt: Tschechien – keine  Böhmischen Dörfer (mehr)!

Michał Mazur

IIe

Laureat Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2010; Projekt: Tschechien – keine  Böhmischen Dörfer (mehr)!

Anna Pracht

IIe

Laureatka Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2010; Projekt: Tschechien – keine  Böhmischen Dörfer (mehr)!

Michalina Rzeszutek

IIe

Laureatka Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2010; Projekt: Tschechien – keine  Böhmischen Dörfer (mehr)!

Michał Smoczok

IIe

Laureat Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2010; Projekt: Tschechien – keine  Böhmischen Dörfer (mehr)!

Ewelina Stańdo

IIe

Laureatka Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2010; Projekt: Tschechien – keine  Böhmischen Dörfer (mehr)!

Katarzyna Tomczak

IIe

Laureatka Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2010; Projekt: Tschechien – keine  Böhmischen Dörfer (mehr)!

Karolina Wosik

IIe

Laureatka Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2010; Projekt: Tschechien – keine  Böhmischen Dörfer (mehr)!

Katarzyna Gorczewska

IIIf

Laureatka Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2010; Projekt: Chopin

Michalina Machula

IIIf

Laureatka Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2010; Projekt: Chopin

Joanna Melcher

IIIf

Laureatka Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2010; Projekt: Chopin

Karolina Świętek

IIIf

Laureatka Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2010; Projekt: Chopin

Marta Kloch

IIIf

Laureatka Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2010; Projekt: Chopin

Dominik Kozielski

IIIf

Laureat Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2010; Projekt: Chopin

Piotr Lutogniewski

IIIf

Laureat Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2010; Projekt: Chopin

Karol Gruszczyk

IIIf

Laureat Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2010; Projekt: Chopin

Adam Listowski

IIIf

Laureat Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2010; Projekt: Chopin

Łukasz  Łoboda

IIIf

Laureat Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2010; Projekt: Chopin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2010”

 

 

Wiktor Slany

Ic

Bardzo dobry, nagroda wycieczka do Wiednia ( I miejsce w powiecie)

Adam Gruca

Ie

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Aleksandra Królikowska

Ib

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Marta Orlińska

Ic

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Joanna Kamusella

IIc

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Michał Mazur

IIe

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Przemysław Sadownik

IIe

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Józef Slany

IIIf

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Wojciech Latos

IIId

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Jakub Nowak

IIIf

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Małgorzata Jagiełło

Id

Wyróżnienie, nagroda książkowa

Jakub Widłak

IIa

Wyróżnienie, nagroda książkowa

Wojciech Wandzik

IIId

Wyróżnienie, nagroda książkowa