2010/2011

 

MAMY 25 LAUREATÓW

 

Weronika Trojanowicz

IIId

Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Opiekun Sonia Więcek - Ozga

Wojciech Janas

IIIe

Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Opiekun Anna Gruszczyk - Kubińska

Agnieszka Serdyńska

IIe

Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Opiekun Anna Gruszczyk - Kubińska

Ksenia Pawlas

IIId

Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Opiekun Sonia Więcek - Ozga

Michał Lemczak

IIIe

Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Opiekun Anna Gruszczyk - Kubińska

Michał Bielecki

IIIe

Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Opiekun Anna Gruszczyk - Kubińska

Michał Mazur

IIIe

Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Opiekun Anna Gruszczyk - Kubińska

Michalina Rzeszutek

IIIe

Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Opiekun Anna Gruszczyk - Kubińska

Przemysław Sadownik

IIIe

Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Opiekun Anna Gruszczyk - Kubińska

Artur Gasiński

IIIc

Konkurs Przedmiotowy z Historii

Opiekun Helga Bartnik

Mateusz Faron

IIIe

Konkurs Przedmiotowy z Historii

Opiekun Helga Bartnik

Joanna Hajduk

IIe

Konkurs Przedmiotowy z Historii

Opiekun Helga Bartnik

Katarzyna Barczyk

IIIe

Konkurs Przedmiotowy z Biologii

Opiekun Lidia Krakowiak - Ukleja

Tymoteusz Skok

IId

Konkurs Przedmiotowy z Biologii

Opiekun Lidia Krakowiak - Ukleja

Katarzyna Roszyk

IIId

Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie

Opiekun Celina Wrońska

Michał Mazur

IIIe

Konkurs Przedmiotowy z Fizyki

Opiekun Marta Lewandowska

Przemysław Sadownik

IIIe

Konkurs Przedmiotowy z Fizyki

Opiekun Marta Lewandowska

Przemysław Sadownik

IIIe

Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Opiekun Ilona Chróst

Joanna Śmieja

IIId

Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Opiekun Maria Obara

Michał Mazur

IIIe

Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Opiekun Ilona Chróst

Jonasz Ślęczkowski

IIIe

Konkurs Przedmiotowy z Geografii

Opiekun Paweł Mandryk

Michał Mazur

IIIe

Konkurs Przedmiotowy z Chemii

Opiekun Zbigniew Gawron

Judyta Błaszczyk

IIe

Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego

Opiekun Krystyna Bieńkowska

Dominika Madaj

IIId

Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego

Opiekun Krystyna Bieńkowska

Adam Szewiola

IIIe

Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

Opiekunki Mariola Bucher i Beata Świerczyńska

 

 

8 FINALISTÓW

 

Agnieszka Jarosz

IId

Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Opiekun Barbara Wielgos - Szejbal

Michał Mazur

IIIe

Konkurs Przedmiotowy z Biologii

Opiekun Lidia Krakowiak - Ukleja

Michał Mazur

IIIe

Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie

Opiekun Helga Bartnik

Katarzyna Rupa

IIIe

Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie

Opiekun Helga Bartnik

Michał Bielecki

IIIe

Konkurs Przedmiotowy z Fizyki

Opiekun Marta Lewandowska

Adam Banasiak

IId

Konkurs Przedmiotowy z Geografii

Opiekun Paweł Mandryk

Michał Mazur

IIIe

Konkurs Przedmiotowy z Geografii

Opiekun Paweł Mandryk

Ewa Niewiarowska

IIe

Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego

Opiekun Barbara Wielgos - Szejbal

 

INNE KONKURSY

 

Aleksandra Starzak

Adam Gruca

Michał Nowicki

Ie

IIe

Ia

III miejsce w finale centralnym Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno Krajoznawczego
w Gdańsku 2011

Michał Kurzak

IIIa

finalista VIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej Uczniów Szkół Gimnazjalnych 2011r.

Bartłomiej Morga

Stanisław Hasiec

Michał Nowicki

IIIa

Ia

1. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Międzyprzedmiotowym pt. „Polskie Parki Narodowe”

Agnieszka Serdyńska

IIe

1. miejsce VII Ogólnopolski Festiwal Języków Obcych – język angielski

Anna Pawliszewska

IIIe

3. miejsce VII Ogólnopolski Festiwal Języków Obcych – język angielski

Justyna Twardzik

Ic

1. miejsce w konkursie  „WODA ŹRÓDŁEM ŻYCIA”

Agnieszka Różańska

Ic

2. miejsce w konkursie  „WODA ŹRÓDŁEM ŻYCIA”

Agnieszka Serdyńska

IIe

2. miejsce w Konkursie Krasomówczym z Języka Angielskiego

Kacper Jaszcz

IId

2. miejsce w międzyszkolnym konkursie na prezentację multimedialną w języku angielskim The Perfect Place!

Kamila Kornaś

IIIc

2. miejsce w międzyszkolnym konkursie kolęd i piosenek świątecznych w języku angielskim Let's Sing Merry Melodies

Agnieszka Korandy

IIIe

2. miejsce w regionalnym etapie ogólnopolskiego Konkursu:” W kalejdoskopie pamięci-Polska i Polacy
w latach 1939-89. Autorytet w czasach trudnych.” Organizowanym prze Biuro Edukacji Publicznej IPN

Karolina Prystapczuk

IIb

3. miejsce w regionalnym etapie ogólnopolskiego Konkursu:” W kalejdoskopie pamięci-Polska i Polacy
w latach 1939-89. Autorytet w czasach trudnych.” Organizowanym prze Biuro Edukacji Publicznej IPN

Krzysztof Asztabski

Adam Gruca

IIe

4. miejsce XLIII w zimowych jazdach i marszach na orientacje  2011 Łącza, I runda pucharu woj. śląskiego

Krzysztof Asztabski

Adam Gruca

IIe

1. miejsce  XIV mroźnych marszach na orientację Pawełki 2011 , II runda pucharu woj. śląskiego

Krzysztof Asztabski

Adam Gruca

IIe

3. miejsce XLI barbórkowe marsze na orientację 2010

Magdalena Ceglarska

Agnieszka Ćmiel

IIIa

2 miejsce XLIII w zimowych jazdach i marszach na orientacje  2011 Łącza, I runda pucharu woj. śląskiego

Magdalena Ceglarska

Agnieszka Ćmiel

IIIa

2. miejsce XIV mroźnych marszach na orientację Pawełki 2011 , II runda pucharu woj śląskiego

Bernadetta Michalik

Aleksandra Kowalczyk

Id

2. miejsce w  VII edycji Konkursu Dla Dzieci i Młodzieży "Schlesien – Meine kleine Heimat. Śląsk – moja mała ojczyzna". "WŚRÓD ŚLĄSKICH TRADYCJI - obyczaje, święta, stroje ludowe, język, legendy."

Ksenia Pawlas

Weronika Trojanowicz

IIId

1. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „English is Fun”

Ksenia Pawlas

Weronika Trojanowicz

IIId

1. miejsce w XIX Wojewódzkim Konkursie Piosenki Niemieckiej (kategoria - duet)

Magdalena Pacak  Amanda Klejnot

IIIa

2. miejsce w XIX Wojewódzkim Konkursie Piosenki Niemieckiej (kategoria - duet)

Magdalena Szmit

Agata Wojnarowska Magda Miziołek

IIIa

1. miejsce w XIX Wojewódzkim Konkursie Piosenki Niemieckiej (kategoria - zespół)

Sabina Mika

Mateusz Proniewicz

Sara Sołtysik

Agnieszka Zilbermann

IIId

wyróżnienie w XIX Wojewódzkim Konkursie Piosenki Niemieckiej (kategoria - zespół)

Adam Szewiola

IIIe

3. miejsce w  Ogólnopolskim Konkursie z Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

Kamila Kornaś

IIIc

finalistka XVI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Angielskiej "Sing it for us…"

Michał Kafka

IIIe

2. miejsce w Powiatowym Konkursie Poezji i Prozy Anglojęzycznej

Adam Szewiola

IIIe

3. miejsce w Powiatowym Konkursie Poezji i Prozy Anglojęzycznej

Adam Gruca

Aleksandra Starzak

Michał Nowicki

IIe

Ie

Ia

Eliminacje oddziałowe Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego
w kategorii gimnazjów:

1. miejsce w klasyfikacji generalnej

1. miejsce w turystycznym marszu na orientacje

1. miejsce w konkursie "turystyczne ABC"

1. miejsce w konkursie "kolarski tor sprawnościowy"

1. miejsce w konkursie "samarytanki"

Michał Nowicki

Ia

2. miejsce w konkursie zdobywamy odznaki turystyczno krajoznawcze PTTK

Michał Nowicki

Ia

najlepiej rozwiązany test krajoznawczy podczas eliminacji oddziałowych OMTTK

Paulina Foit

Id

Laureatka Konkursu Ministerstwa Oświaty i Ministerstwa Kultury Północnej Nadrenii – Westfalii : Begegnung mit Osteuropa 2011

Magdalena Chrząszcz

Martyna Gaweł

Agnieszka Korandy

IIIe

2. miejsce English Globetrotter - Gimnazjalny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych - 3 edycja - LONDON CALLING.

Michał Mazur

IIIe

8. miejsce XXI Regionalnym Konkursie "Randka z Chemią" dla klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych

 

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2011”

 

 

 

Konrad Stankiewicz

Id

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Daria Grzywacz

Id

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Nicole Rybakiewicz

Id

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Wiktor Slany

IIc

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Marcin Bednarek

IId

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Tymoteusz Skok

IId

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Adam Gruca

IIe

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Krzysztof Asztabski

IIe

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Michał Mazur

IIIe

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Kacper Kanarek

IIIe

Wyróżnienie, nagroda II stopnia

Michał Bielecki

IIIe

Wyróżnienie, nagroda II stopnia