2011/2012

LAUREACI

 

Aleksandra Kozielska IIId Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun Ilona Chróst
Adam Gruca IIIe Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun Maria Obara
Michał Nosol IIIc Konkurs Przedmiotowy z Fizyki Opiekun Marta Lewandowska
Adam Banasiak IIId Konkurs Przedmiotowy z Geografii Opiekun Paweł Mandryk
Adam Banasiak IIId Konkurs Przedmiotowy z Historii Opiekun Celina Wrońska
Adam Banasiak IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Barbara Wielgos-Szejbal
Agnieszka Paczyńska IId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sonia Więcek-Ozga
Agnieszka Jarosz IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Barbara Wielgos-Szejbal
Kamila Krowiak IIIe Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Anna Gruszczyk-Kubińska
Jakub Zajączkowski IIIe Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sonia Więcek-Ozga
Agnieszka Krzyszczak IId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sonia Więcek-Ozga
Katarzyna Szyszka IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sylwia Bijak
Zofia Derkacz IId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sylwia Bijak
Małgorzata Jagiełło IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sylwia Bijak
Marcin Bednarek IIId Konkurs Przedmiotowy z Biologii Opiekun Lidia Krakowiak-Ukleja
Joanna Hajduk IIIe Konkurs Przedmiotowy z Biologii Opiekun Lidia Krakowiak-Ukleja
Anna Wojewódka IIId Konkurs Przedmiotowy z Biologii Opiekun Lidia Krakowiak-Ukleja
Ewa Niewiarowska IIIe Konkurs Przedmiotowy z Biologii Opiekun Lidia Krakowiak-Ukleja
Anna Banaszak Id Konkurs Przedmiotowy z Biologii Opiekun Lidia Krakowiak-Ukleja
Maciej Janus IIc Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Zbigniew Gawron
Michał Biały IIc Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Zbigniew Gawron
Kacper Jaszcz IIId Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Michał Kwiatkowski
Igor Szymczyk IIId Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Michał Kwiatkowski
Ewa Niewiarowska IIIe Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego Opiekun Krystyna Bieńkowska

 

FINALIŚCI

Arkadiusz Pilarski IIIc Konkurs Przedmiotowy z Geografii Opiekun Paweł Mandryk
Helena Turczyn IIIe Konkurs Przedmiotowy z Historii Opiekun Helga Bartnik
Katarzyna Pieczko IIIe Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie Opiekun Helga Bartnik
Michał Nosol IIIc Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Michał Kwiatkowski
Agnieszka Pytel IIIc Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Michał Kwiatkowski
Katarzyna Foszcz IId Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Edyta Wilewska-Sosna
Kamil Felkel Id Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego Opiekun Barbara Kluczny
Maciej Opoka IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sylwia Bijak
Klaudia Dywan IIIe Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Anna Gruszczyk-Kubińska
Helena Turczyn IIIe Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Anna Gruszczyk-Kubińska
Magdalena Kucło IId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sonia Więcek-Ozga
Katarzyna Foszcz IId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sonia Więcek-Ozga

 

 

Inne konkursy

 

Agnieszka Jarosz IIId 1.miejsce w Konkursie o tytuł Mistrza Gramatyki Angielskiej „Master of English Grammar”

Natalia Kruk
Agata Raczyńska
Maciej Opoka

IIId 2. miejsce  w English Globetrotter 2012 Gimnazjalnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych
Michał Wójcik If 1. miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym dla Gimnazjalistów Przyjaźń, honor, przygoda - "Zwiadowcy" Johna Flanagana

Agnieszka Serdyńska Marta Zeifert
Anna Wachowska

IIIe 1. miejsce  w English Globetrotter 2012 Gimnazjalnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych
Magdalena Wijas IId

3. miejsce w X Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Poezja czasów wojny i okupacji"

Bartosz Zawiślak IIe Wyróżnienie w X Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Poezja czasów wojny i okupacji"
Michał Nosol IIIc 1. miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym "Info-Tech V” dla uczniów szkół gimnazjalnych
Tomasz Techmański IIc 2. miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym "Info-Tech V” dla uczniów szkół gimnazjalnych
Mateusz Idzik IIc Finalista V Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego "Info-Tech V” dla uczniów szkół gimnazjalnych
Daniel Basiński IIa Finalista V Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego "Info-Tech V” dla uczniów szkół gimnazjalnych
Natalia Smolarek If 1. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficzno-Językowym WHAT A WONDERFUL WORLD
Małgorzata Kubińska Id 2. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficzno-Językowym WHAT A WONDERFUL WORLD
Anna Pielecka IIe 3. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficzno-Językowym WHAT A WONDERFUL WORLD
Marta Markes IIe Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficzno-Językowym WHAT A WONDERFUL WORLD
Wiktoria Białoskórska 1f Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficzno-Językowym WHAT A WONDERFUL WORLD
Agnieszka Różańska IIc 1. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "...A imię tej Podróży - Życie..."
Natalia Smuda IIc 3. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "...A imię tej Podróży - Życie..."
Magdalena Wijas Id Wyróżnienie w I Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Czytanie jest sztuką"
Agnieszka Serdyńska IIIe Laureatka -  3 miejsce w II Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego Dla Gimnazjalistów
Kacper Jaszcz IIId Wyróżnienie w V wojewódzkim konkursie plastycznym na grafikę komputerową "Bezpieczny? Internet"
Chór szkolny   1. miejsce w IV Gliwickich Konfrontacjach Artystycznych 2012
Julia Kos Id 2. miejsce  w IV Gliwickich Konfrontacjach Artystycznych 2012
Magdalena Wijas Id 1. miejsce w drugiej edycji Powiatowego Konkursu Prozy i Poezji Anglojęzycznej zorganizowanego przez III Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach
Alicja Polańska Id 2. miejsce w drugiej edycji Powiatowego Konkursu Prozy i Poezji Anglojęzycznej zorganizowanego przez III Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach
Barbara Patraszewska IIIe 3. miejsce w drugiej edycji Powiatowego Konkursu Prozy i Poezji Anglojęzycznej zorganizowanego przez III Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach
Filip Śmietanka IIIe 2. miejsce w Regionalnym Konkursie Ortograficznym w czterech Językach dla Szkół Gimnazjalnych (kategoria język angielski)
Karolina Behen IIe 1. miejsce w konkursie recytatorskim XII Polonistycznej Ligi Gimnazjalnej o Puchar Przechodni Prezydenta Gliwic
Magdalena Wijas Id 2. miejsce w konkursie recytatorskim XII Polonistycznej Ligi Gimnazjalnej o Puchar Przechodni Prezydenta Gliwic

Katarzyna Nahurny Anna Pielecka

IIe 1. miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie "Licz się ze słowami"
Michał Nosol IIIc Finalista Konkursu Wiedzy Informatycznej dla Uczniów Szkół Gimnazjalnych „wersja 8 i pół”
Tomasz Techmański IIc Finalista Konkursu Wiedzy Informatycznej dla Uczniów Szkół Gimnazjalnych „wersja 8 i pół”
Michał Biały IIc 1. miejsce w XVIII Konkursie Chemicznym zorganizowanym przez GCE
Maciej Janus IIc 2. miejsce w XVIII Konkursie Chemicznym zorganizowanym przez GCE
Julia Kos Id 2. miejsce w XX Wojewódzkim Konkursie Piosenki Niemieckiej
Aleksandra Pieczko Ie 1. miejsce w konkursie fotograficznym "KOCHAMY CIĘ POLSKO"
Katarzyna Foszcz IId 1. miejsce w Pierwszym Gliwickim Konkursie Plastycznym "Zakątki Unii Europejskiej - najciekawsze, najpiękniejsze..."
Weronika Różankowska Ie 1. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Aniołkowe spotkania IV"
Grzegorz Stich If Wyróżnienie w Pierwszym Gliwickim Konkursie Plastycznym "Zakątki Unii Europejskiej - najciekawsze, najpiękniejsze..."
Katarzyna Nahurny
Anna Pielecka
IIe 1. miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym
Zuzanna Kocikowska
Marta Kulczyńska
IIIa 2. miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym
Anna Królewska
Jakub Zajączkowski
IIIe 3. miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym
Julia Kos Id 1. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Świątecznych Piosenek Angielskich

Grzegorz Gielata
Arkadiusz Pilarski
Wiktor Slany

IIIc 1. miejsce w Konkursie Ortograficznym w ramach Ligi Gimnazjalnej
Anna Pielecka
Katarzyna Nahurny
IIe 2. miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Do sztuki jeden krok"
Chór szkolny   3. miejsce w międzyszkolnym konkursie kolęd i pastorałek pt. "Hej kolęda, kolęda"
Chór szkolny   Wyróżnienie w Wojewódzkim konkursie "Europejskie Kolędowanie"
Agnieszka Serdyńska
Adam Gruca
Krzysztof Asztabski
IIIe 2. miejsce w II Regionalnym Konkursie Zadań Interdyscyplinarnych w Języku Angielskim im.Marii Goeppert-Mayer
Magdalena Wijas Id 1. miejsce w kategorii gimnazjalistów w konkursie recytatorskim "Przegląd poezji własnej im. Marty Maliszewskiej"
Agnieszka Serdyńska IIIe wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ojczyzny Polszczyzny

 

Opiekun Sylwia Bijak

Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2012”:

Tymoteusz Skok IIId
Agnieszka Kozielska IIId
Małgorzata Jagiełło IIId
Marcin Bednarek IIId
Marta Orlińska IIIc
Tomasz Wachowski IIe
Michał Biały IIc
Maciej Janus IIc
W. Chmielniak Ie
K. Szałański Id
Kamil Felkel Id
M. Widłak Id
S. Zieliński Id
p. Hotloś Ia
M. Szlosarek Ia

 

Uczennice i uczniowie klasy 2d w roku szkolnym 2011/2012 zostali wyróżnieni w konkursie rządu Północnej Nadrenii-Westfalii: BEGEGNUNG mit OSTEUROPA, za projekt: „Marc Chagall”

 

Izabela

Chmielewska

wyróżnienie w konkursie rządu Północnej Nadrenii-Westfalii: BEGEGNUNG mit OSTEUROPA, za projekt: „Marc Chagall”

Zofia

Derkacz

wyróżnienie w konkursie rządu Północnej Nadrenii-Westfalii: BEGEGNUNG mit OSTEUROPA, za projekt: „Marc Chagall”

Paulina

Foit

wyróżnienie w konkursie rządu Północnej Nadrenii-Westfalii: BEGEGNUNG mit OSTEUROPA, za projekt: „Marc Chagall”

Martyna

Garus

wyróżnienie w konkursie rządu Północnej Nadrenii-Westfalii: BEGEGNUNG mit OSTEUROPA, za projekt: „Marc Chagall”

Daria

Grzywacz

wyróżnienie w konkursie rządu Północnej Nadrenii-Westfalii: BEGEGNUNG mit OSTEUROPA, za projekt: „Marc Chagall”

Michał

Jabłoński

wyróżnienie w konkursie rządu Północnej Nadrenii-Westfalii: BEGEGNUNG mit OSTEUROPA, za projekt: „Marc Chagall”

Aleksandra

Kowalczyk

wyróżnienie w konkursie rządu Północnej Nadrenii-Westfalii: BEGEGNUNG mit OSTEUROPA, za projekt: „Marc Chagall”

Bernadetta

Michalik

wyróżnienie w konkursie rządu Północnej Nadrenii-Westfalii: BEGEGNUNG mit OSTEUROPA, za projekt: „Marc Chagall”

Katarzyna

Nosek

wyróżnienie w konkursie rządu Północnej Nadrenii-Westfalii: BEGEGNUNG mit OSTEUROPA, za projekt: „Marc Chagall”

Michał

Nosek

wyróżnienie w konkursie rządu Północnej Nadrenii-Westfalii: BEGEGNUNG mit OSTEUROPA, za projekt: „Marc Chagall”

Piotr

Pacoń

wyróżnienie w konkursie rządu Północnej Nadrenii-Westfalii: BEGEGNUNG mit OSTEUROPA, za projekt: „Marc Chagall”

Konrad

Stankiewicz

wyróżnienie w konkursie rządu Północnej Nadrenii-Westfalii: BEGEGNUNG mit OSTEUROPA,za projekt: „Marc Chagall”

Patryk

Starak

wyróżnienie w konkursie rządu Północnej Nadrenii-Westfalii: BEGEGNUNG mit OSTEUROPA, za projekt: „Marc Chagall”

Mateusz

Wiśniewski

wyróżnienie w konkursie rządu Północnej Nadrenii-Westfalii: BEGEGNUNG mit OSTEUROPA, za projekt: „Marc Chagall”

Tomasz

Węgrzyn

wyróżnienie w konkursie rządu Północnej Nadrenii-Westfalii: BEGEGNUNG mit OSTEUROPA, za projekt: „Marc Chagall”

Hanna

Woźny

wyróżnienie w konkursie rządu Północnej Nadrenii-Westfalii: BEGEGNUNG mit OSTEUROPA, za projekt: „Marc Chagall”