2012/2013

 

LAUREACI

Kamil Felkel IId Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun Ilona Chróst
Maciej Janus IIIc Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun Ilona Chróst
Anna Banaszak IId Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun Ilona Chróst
Katarzyna Foszcz IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sonia Więcek-Ozga
Alicja Polańska IId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sonia Więcek-Ozga
Rafał Przybylski IId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sonia Więcek-Ozga
Magdalena Kucło IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sonia Więcek-Ozga
Zuzanna Latos Id Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Anna Gruszczyk-Kubińska
Jędrzej Błaszczak IIId Konkurs Przedmiotowy z Historii Opiekun Helga Bartnik
Opiekun Agnieszka Magnusek
Maksymilian Augustyn IIc Konkurs Przedmiotowy z Historii Opiekun Celina Wrońska
Katarzyna Foszcz IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Edyta Wilewska-Sosna
Martyna Pawlak IIe Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Agata Cira
Anna Banaszak IId Konkurs Przedmiotowy z Fizyki Opiekun Marta Lewandowska
Michał Nowicki IIIa Konkurs Przedmiotowy z Geografii Opiekun Joanna Karczak-Maślankiewicz
Marcin Głód IId Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Zbigniew Gawron
Maciej Janus IIIc Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Zbigniew Gawron
Michał Biały IIIc Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Zbigniew Gawron
Maciej Janus IIIc Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie Opiekun Celina Wrońska
Julia Gdowka IId Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego Opiekun Beata Świerczyńska
Stanisław Hasiec IIIa Konkurs Przedmiotowy z Biologii Opiekun Lidia Krakowiak-Ukleja
Hanna Woźny IIId Konkurs Przedmiotowy z Biologii Opiekun Lidia Krakowiak-Ukleja
Olga Binaś IIId Konkurs Przedmiotowy z Biologii Opiekun Lidia Krakowiak-Ukleja

 

 

 

 

FINALIŚCI

Tomasz Techmański IIIc Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie Opiekun Celina Wrońska
Magda Śmieja IIId Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie Opiekun Helga Bartnik
Konrad Stankiewicz IIId Konkurs Przedmiotowy z Biologii Opiekun Lidia Krakowiak-Ukleja
Justyna Bucher IId Konkurs Przedmiotowy z Biologii Opiekun Lidia Krakowiak-Ukleja
Aleksandra Piegza IIe Konkurs Przedmiotowy z Biologii Opiekun Lidia Krakowiak-Ukleja
Patrycja Zdybel IId Konkurs Przedmiotowy z Biologii Opiekun Lidia Krakowiak-Ukleja
Barbara Banaszak I Konkurs Przedmiotowy z Biologii Opiekun Lidia Krakowiak-Ukleja
Mateusz Tajster IIe Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Anna Gruszczyk-Kubińska
Marta Markes IIIe Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Aleksandra Szczepanik
Małgorzata Kubińska IId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sonia Więcek-Ozga
Dorota Kucharska IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sonia Więcek-Ozga
Julia Kos IId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sonia Więcek-Ozga
Agnieszka Koźlik IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sonia Więcek-Ozga
Michał Jabłoński IIId Konkurs Przedmiotowy z Geografii Opiekun Joanna Karczak-Maślankiewicz
Alicja Polańska IId Konkurs Przedmiotowy z Fizyki Opiekun Marta Lewandowska
Alicja Polańska IId Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Zbigniew Gawron
Tomasz Techmański IIIc Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Zbigniew Gawron
Kamil Felkel IId Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Zbigniew Gawron
Marek Szlosarek IIa Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Michał Kwiatkowski
Maciej Widłak IId Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Zbigniew Gawron
Daria Grzywacz IIId Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Zbigniew Gawron
Opiekun Michał Kwiatkowski
Martyna Garus IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

Opiekun Beata Świerczyńska
Opiekun Aleksander Lubina


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inne konkursy

 

Magdalena Wijas IId 2. miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie "Czytanie jest sztuką"
Maciej Janus IIIc 1. miejsce w półfinale konkursu "Kurs na zysk"
Michał Biały IIIc laureat konkursu "Dbaj o bezpieczeństwo na drodze" programu edukacyjnego "Akademia Bezpieczeństwa firmy OSRAM"
Ewa Dolińska Id 3. miejsce w Powiatowym Konkursie Poezji i Prozy Anglojęzycznej
Maciej Widłak IId Wyróżnienie w konkursie fotograficznym "Mój przyjaciel pies"
Anna Harazim IIb Wyróżnienie w III Konkursie Plastycznym w kategorii projekt maski karnawałowej "MASKA WENECKA - MOJA DRUGA TWARZ"
Weronika Rożankowska IIe Wyróżnienie w III Konkursie Plastycznym w kategorii projekt maski karnawałowej "MASKA WENECKA - MOJA DRUGA TWARZ"
Paulina Ząbkiewicz IIId 2. miejsce w III Konkursie Plastycznym w kategorii projekt maski karnawałowej "MASKA WENECKA - MOJA DRUGA TWARZ"
Aleksandra Piegza IIe

3. miejsce w Regionalnym Konkursie Ortograficznym w Czterech Językach „DICTATION DICTADO DIKTAT DYKTANDO” - kategoria: język angielski

Maciej Widłak Kamil Felkel IId Laureaci II miejsca w XIII Regionalnym Konkursie "Duety Chemiczne"
Marcin Głód Maksymilian Augustyn

IId

IIc

Laureaci III miejsca w XIII Regionalnym Konkursie "Duety Chemiczne"
Aleksandra Szlachciak
Mikołaj Opiełka
IId Laureaci IV miejsca w XIII Regionalnym Konkursie "Duety Chemiczne"
Alicja Polańska Justyna Konior IId Laureatki V miejsca w XIII Regionalnym Konkursie "Duety Chemiczne"
Łukasz Ważny Stanisław Zieliński IId Laureaci VI miejsca w XIII Regionalnym Konkursie "Duety Chemiczne"
Marek Szlosarek  Mikołaj Kociołek IIa Laureaci VII miejsca w XIII Regionalnym Konkursie "Duety Chemiczne"
Mikołaj Kociołek IIa 1. miejsce w I Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Literaturze Przygody Willa Bohatera "Zwiadowców" Johna Flanagana, kategoria plastyczno-literacka

Seweryn Chlewicki
Rajmund Cituk
Radosław Adamek

IIa

IIa

Ia

1. miejsce w konkursie "Czy byłbyś dobrym technikiem?" organizowanym przez ZSTI w Gliwicach
Julia Korus IId 1. miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy o krajach niemieckojęzycznych "D-A-CH-Länder Grundkenntnisse"  organizowanym przez ZSO nr 1 w Gliwicach
Tomasz Techmański IIIc Finalista X Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej Uczniów Szkół Gimnazjalnych
Maciej Janus IIIc 1. miejsce w konkursie "Moja kariera - mój zawód"
Justyna Twardzik IIIc 2. miejsce w konkursie "Moja kariera - mój zawód"
Seweryn Chlewicki IIa 3. miejsce w konkursie "Moja kariera - mój zawód"
Michał Biały IIIc

laureat XXIII Regionalnego Konkursu "Młody chemik"

Maciej Janus IIIc

laureat XXIII Regionalnego Konkursu "Młody chemik"

Tomasz Techmańśki IIIc finalista XXIII Regionalnego Konkursu "Młody chemik"
Zofia Derkacz IIId 1. miejsce 15. edycji konkursu dla młodzieży szkolnej "Znam Gliwice i Ziemię Gliwicką"

Katarzyna Nahurny
Anna Pielecka
Martyna Pawlak

IIIe

IIIe

IIe

2. miejsce w konkursie ortograficznym Polonistycznej Ligi Gimnazjalnej
Katarzyna Nahurny IIIe

1. miejsce w  tegorocznej edycji Dyktanda dla Gimnazjalistów organizowanego przez posła Jana Kaźmierczaka

Katarzyna Foszcz IIId 1. miejsce w etapie rejonowym XXII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK i awansowała do etapu okręgowego
Małgorzata Kubińska IId laureatka 1 stopnia Olimpiady Wiedzy Oxford Plus (konkurs języka angielskiego)
Alicja Polańska IId laureatka 2 stopnia Olimpiady Wiedzy Oxford Plus (konkurs języka angielskiego)
Aleksandra Szlachciak IId laureatka 3 stopnia Olimpiady Wiedzy Oxford Plus (konkurs języka angielskiego)
Justyna Twardzik IIIc 1. miejsce w konkursie plastycznym dla szkół gimnazjalnych
Agnieszka Różańska IIIc 2. miejsce w konkursie literackim dla szkół gimnazjalnych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Wyniki Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny 2013

 

wynik bardzo dobry:

Kamil Szałański 2d
Kamil Felkel 2d

wyróżnienia:

Radosław Adamek 1a
Szymon Zadeberny 1b
Julia Bul 1d
Mira Sąsiedzka 1d
Maja Matuszewska 1d
Marek Szlosarek 2a
Anna Banaszak 2d
Alicja Polańska 2d
Maksymilian Wolnowski 2e
Łukasz Ballas 3e

 

 


 

Uczennice i uczniowie klasy 3d w roku szkolnym 2012/2013 zdali egzamin Deutsches Sprachdiplom 1 – przeprowadzony przez Federalny Urząd Administracji Republiki Federalnej Niemiec wspólnie z rządami wszystkich landów RFN.

Zofia

Derkacz

Poziom B1

Paulina

Foit

Poziom B1

Martyna

Garus

Poziom B1

Daria

Grzywacz

Poziom B1

Aleksandra

Kowalczyk

Poziom B1

Bernadetta

Michalik

Poziom B1

Patryk

Starak

Poziom B1

Tomasz

Węgrzyn

Poziom B1

Hanna

Woźny

Poziom B1

Roksana

Arsan

Poziom A2

Izabela

Chmielewska

Poziom A2

Michał

Jabłoński

Poziom A2

Piotr

Pacoń

Poziom A2

Konrad

Stankiewicz

Poziom A2

 

Uczennica  klasy 3d Zofia Derkacz opublikowała w Edunewsie artykuł o przeprowadzonej przez siebie lekcji (LdL).

 


Uczeń  klasy 3d Tomasz Węgrzyn zbudował na youtubie kanał FREIDEL (Freies Deutschlernen), gdzie uczniowie publikują opracowane przez siebie filmy dydaktyczne – opisał to także w edunewsi.

 

 


Uczennica  klasy 1d Martyna Kałuża została wyróżniona w konkursie rządu Północnej Nadrenii-Westfalii: BEGEGNUNG mit OSTEUROPA,za projekt: „Życiorys artysty zmyślonego”

 

Martyna

Kałuża

wyróżnienie w konkursie rządu Północnej Nadrenii-Westfalii: BEGEGNUNG mit OSTEUROPA,za projekt: „Marc Chagall”