2013/2014

 

LAUREACI

Alicja Polańska IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Edyta Wilewska-Sosna
Julia Bul     IId  Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekunowie Ewa Jarawka i Ilona Chróst
Rafał Ruczka IIId Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekunowie Bolesław Mokrski i Ilona Chróst
Aleksandra Szlachciak IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sonia Więcek-Ozga
Zuzanna Latos IId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Anna Gruszczyk-Kubińska
Aleksandra Pieczko IIIe Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Anna Gruszczyk-Kubińska
Marcin Głód IIId Konkurs Przedmiotowy z Historii Opiekun Helga Bartnik
Mikołaj Opiełka IIId Konkurs Przedmiotowy z Historii Opiekun Helga Bartnik
Kamila Gradzik IIIe Konkurs Przedmiotowy z Historii Opiekun Celina Wrońska
Rafał Ruczka IIId Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie Opiekun Helga Bartnik
Magdalena Wojtas IIIc Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie Opiekun Celina Wrońska
Alicja Polańska IIId Konkurs Przedmiotowy z Fizyki Opiekun Marta Lewandowska
Anna Banaszak IIId Konkurs Przedmiotowy z Fizyki Opiekun Marta Lewandowska
Maciej Widłak IIId Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Zbigniew Gawron
Mikołaj Opiełka IIId Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Zbigniew Gawron
Alicja Polańska IIId Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Zbigniew Gawron
Kamil Felkel IIId Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Zbigniew Gawron
Łukasz Ważny IIId Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Zbigniew Gawron
Marcin Głód IIId Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Zbigniew Gawron
Marek Szlosarek IIIa Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Michał Kwiatkowski
Martyna Pawlak IIIe Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego Opiekun Krystyna Bieńkowska

 

 

FINALIŚCI

Alicja Polańska IIId Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekunowie Bolesław Mokrski i Ilona Chróst
Barbara Banaszak IId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Anna Gruszczyk-Kubińska
Aleksandra Piegza IIIe Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Anna Gruszczyk-Kubińska
Justyna Bucher IIId Konkurs Przedmiotowy z Biologii Opiekun Lidia Krakowiak-Ukleja
Paweł Dutkiewicz IIId Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie Opiekun Helga Bartnik
Natalia Żukowska IIIc Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie Opiekun Celina Wrońska
Julia Bul IId Konkurs Przedmiotowy z Fizyki Opiekun Zbigniew Gawron
Stanisław Zieliński IIId Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Zbigniew Gawron

 

Inne konkursy

Urszula Faron
Maja Matuszewska
Michał Kłunduk
IId 2. miejsce  w English Globetrotter 2014  Gimnazjalnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych
Anna Wójcik IIIe laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego PANDA 2014 z języka angielskiego
Agnieszka Grochowska IIId wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkurs Przedmiotowy PANDA 2014 z języka angielskiego
Natalia Szymocha IIIe wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkurs Przedmiotowy PANDA 2014 z języka angielskiego
Jakub Zaleśny IIIe wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkurs Przedmiotowy PANDA 2014 z języka angielskiego
Karolina Hryckowian IIId

2. miejsce w XIX Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży  za utwory poetyckie oraz wyróżnienie za opowiadanie pt.”Sikorka”

Sonia Nachlik
Agnieszka Grochowska
Magdalena Wijas
Karolina Hryckowian
Jakub Gurgul
Piotr Korfanty
Katarzyna Wąsat
Łukasz Nowicki
Julia Walczak
Paweł Kochany
Jakub Frycz

IIIa
IIId

IIId
IIId
Ia
IId
IIc
Ie
Ic
Id
IId

1. miejsce w XIV Polonistycznej Lidze Gimnazjalnej
Paweł Kochany Id 2. miejsce w XII Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Poezja czasów wojny i okupacji"
Julia Walczak Ic 3. miejsce w XII Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Poezja czasów wojny i okupacji"
Jakub Gurgul Ia 2. miejsce w Konkursie Fotograficznym "Gliwice i moja rodzina"
Rafał Ruczka
Maksymilian Augustyn
IIId
IIIc
Posłowie na XX Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży
Natalia Czajka IIIe 3. miejsce VII Wojewódzkim Konkursie "Bezpieczny? Internet"
Barbara Banaszak
Maja Matuszewska
IId 1. miejsce w III Miejskim Konkursie Matematycznym "RUSZ GŁOWĄ" organizowanym przez Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Gliwicach.
Kamil Bizoń
Michał Posłuszny
Ib 1. miejsce w III Miejskim Konkursie Matematycznym "RUSZ GŁOWĄ" organizowanym przez Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Gliwicach.
Seweryn Chlewicki IIIa 1. miejsce w Regionalnym Konkursie Matematyczno - Informatycznym INFOMAT dla uczniów szkół gimnazjalnych
Dominik Wolny IIId 2. miejsce w Regionalnym Konkursie Matematyczno - Informatycznym INFOMAT dla uczniów szkół gimnazjalnych
Szymon Zadeberny IIb 3. miejsce w Regionalnym Konkursie Matematyczno - Informatycznym INFOMAT dla uczniów szkół gimnazjalnych
Drużyna   1. miejsce w EKOTURNIEJU o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice
Weronika Rożankowska IIIe 2. miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym dla Gimnazjalistów Rodzina, przyjaźń, miłość w „Jeżycjadzie” Małgorzaty Musierowicz o LAUR  SOWY – STATUETKI PRZECHODNIEJ
Magda Marciniak IIa Laureatka organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 30 w Zabrzu wojewódzkiego konkursu poetyckiego
Paweł Kochany Id 1.miejsce w konkursie recytatorskim "W kręgu poezji J.Tuwima i K.I.Gałczyńskiego"
Joanna Wojewódka Id 3.miejsce w konkursie recytatorskim "W kręgu poezji J.Tuwima i K.I.Gałczyńskiego"
Sonia Nachlik
Agnieszka Grochowska

IIIa

IIId

1. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym
Krystyna Malinowska
Marek Szlosarek
IIIa Laureaci konkursu literackiego „Do sztuki jeden krok”
Julia Korus
Natalia Naróg
IIId
IIe
3. miejsce w konkursie literackim „Do sztuki jeden krok”
Magdalena Wijas IIId 1. miejsce w Konkursie Recytatorskim „Szlachetna paczka”
Magdalena Wijas IIId 1. miejsce w Konkursie Poezji Własnej im. Marty Maliszewskiej
szkolny chór "OMNES CANTAMUS"  

2. miejsce – w kategorii szkoły gimnazjalne w  VI Gliwickich Konfrontacjach Muzycznych

Julia Kos IIId 1. miejsce – w kategorii solistów gimnazjalnych w  VI Gliwickich Konfrontacjach Muzycznych
Anna Harazim IIIb 3. miejsce w konkursie na komiks "Dane w chmurze"

Aleksandra Pieczko Urszula Faron

IIIe
IId
Finalistki Regionalnego Konkursu Ortograficznego w Czterech Językach „DICTATION DICTADO DIKTAT DYKTANDO” - kategoria: język angielski

 


 KANGUR MATEMATYCZNY

 

Imię i nazwisko Klasa Punkty Miejsce
w powiecie
Rodzaj nagrody
Oliwia Gil 1e 115,75 4 wyróżnienie
Kamil Bizoń 1b 103,75 11 wyróżnienie
Jakub Kozub 1b 102 13 wyróżnienie
Marcin Mochnacki 1d 101 15 wyróżnienie
Jan Byrczek 1d 100 16 wyróżnienie
Jakub Miller 1d 100 16 wyróżnienie
Oliwia Zięba 1d 97 17 wyróżnienie
Julia Bul 2d 124,75 5 wyróżnienie
Radosław Adamek 2a 106 8 wyróżnienie
Wojciech Domagała 2a 101,25 11 wyróżnienie
Małgorzata Janas 2d 100,75 12 wyróżnienie
Kamil Szałański 3d 107,25 1 bardzo dobry
Mrek Szlosarek 3a 104,75 3 wyróżnienie
Maksymilian Wolnowski 3e 95,25 7 wyróżnienie
Wojciech Chmielniak 3e 85 13 wyróżnienie