2014/2015

 

LAUREACI

 

Natalia Naróg IIIe Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Edyta Wilewska-Sosna
Łukasz Nowicki IIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Anna Seredyńska-Spieszko
Barbara Banaszak IIId Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun Ilona Chróst
Radosław Adamek IIIa Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun Ilona Chróst
Karolina Lach IIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sonia Więcek-Ozga
Urszula Faron IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Anna Gruszczyk-Kubińska
Agnieszka Majewska IIIe Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sonia Więcek-Ozga
Wojciech Mościński IId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Aleksandra Szczepanik
Julia Bul IIId Konkurs Przedmiotowy z Fizyki Opiekun Zbigniew Gawron
Oliwia Gil IIe Konkurs Przedmiotowy z Fizyki Opiekun Marta Lewandowska
Wojciech Mościński IId Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Ewelina Szewczyk
Oliwia Gil IIe Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego Opiekunowie Beata Świerczyńska
i Aleksander Lubina
Radosław Adamek IIIa Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego Opiekun Krystyna Bieńkowska
Natalia Naróg IIIe Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego Opiekun Krystyna Bieńkowska
Ania Zawadzka IIIe Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego Opiekun Krystyna Bieńkowska

ETAP WOJEWÓDZKI

 

Julia Bul IIId Konkurs Przedmiotowy z Matematyki
Barbara Banaszak IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego
Alicja Chmielewska IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego
Barbara Banaszak IIId Konkurs Przedmiotowy z Biologii
Michał Foit IIIa Konkurs Przedmiotowy z WOS
Barbara Banaszak IIId Konkurs Przedmiotowy z Fizyki
Michał Kłunduk IIId Konkurs Przedmiotowy z Fizyki

 

Inne konkursy

 

Joanna Łempicka
Emilia Skwarek
Zuzanna Parczewska
Agnieszka Gralla
IIId 1. miejsce w XI  Wojewódzkim Konkursie Piosenki Młodzieżowej „Droga do Gwiazd przez gimnazjum”
Paulina Kowalczyk IIIb 1. miejsce w XI  Wojewódzkim Konkursie Piosenki Młodzieżowej „Droga do Gwiazd przez gimnazjum”
Marek Ciupa
Magda Marciniak
IIIa 1. miejsce w XI  Wojewódzkim Konkursie Piosenki Młodzieżowej „Droga do Gwiazd przez gimnazjum”
Karolina Mrowiec
Marta Mikiciuk
Łukasz Nowicki
IIc 1. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Stanach Zjednoczonych Ameryki Globetrotter
Antonina Radolińska IIIa 1. miejsce w konkursie "Ciekawy zawód" - kategoria prezentacja multimedialna
Marta Mikiciuk IIc 2. miejsce w konkursie "Ciekawy zawód" - kategoria prezentacja multimedialna
Maja Matuszewska IIId 3. miejsce w konkursie "Ciekawy zawód" - kategoria prezentacja multimedialna
Alicja Ernest IIIb 1. miejsce w konkursie "Ciekawy zawód" - kategoria praca plastyczna
Paweł Kochany IId wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Poezja czasów wojny i okupacji"
Julia Walczak IIc 3. miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Poezja czasów wojny i okupacji"
Wiktoria Wołosz IIIb 3. miejsce w miejskim konkursie poetyckim "Miasto moje, a w nim..."
Julia Walczak IIc 1. miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim "W kręgu poezji lagrowej więźniarek KL Ravensbrück"
Olga Pawliczek IIe 1. miejsce w konkursie literackim "Nie piszę do szuflady" w kategorii: poezja
Mira Sąsiedzka IIId 1. miejsce w konkursie literackim "Nie piszę do szuflady" w kategorii: proza
Julianna Cydzik IIIb 1. miejsce w konkursie dziennikarskim w ramach Polonistycznej Ligi Gimnazjalnej
Katarzyna Wąsat IIIc 3. miejsce w konkursie dziennikarskim w ramach Polonistycznej Ligi Gimnazjalnej
Zofia Wieczorek IIe 2. miejsce w konkursie filozoficznym w ramach Polonistycznej Ligi Gimnazjalnej
Mira Sąsiedzka
Olga Kwoczak
Karolina Lach
IIId
IIId
IIc
3. miejsce w konkursie ortograficznym w ramach Polonistycznej Ligi Gimnazjalnej
Wojciech Mościński
Jan Byrczek
IId 1. miejsce w XV Regionalnym Konkursie "Duety Chemiczne"
Piotr Hasiec
Jakub Kozub
IIb 6. miejsce w XV Regionalnym Konkursie "Duety Chemiczne"
Oskar Sosna IId 2. miejsce w konkursie z języka angielskiego w V Regionalnym Konkursie Ortograficznym dla gimnazjalistów DICTATION DICTADO DIKTAT DYKTANDO
Chór   1. miejsce w międzyszkolnym konkursie "Miłosne dźwięki"
Urszula Faron IIId 1. miejsce w konkursie na plakat z okazji "Dnia bez Samochodu"
Olga Cieślak IIIa 3. miejsce w konkursie na plakat z okazji "Dnia bez Samochodu"
Oskar Sosna IId 3. miejsce w Dyktandzie dla Gimnazjalistów organizowanym przez Posła Jana Kaźmierczaka
Łukasz Nowicki
Oskar Sosna
IIc

IId
 2. miejsce w VI WSZECHSTRONNYM KONKURSIE KONESERA POLSZCZYZNY
Jakub Byrczek IId  3. miejsce w klasyfikacji ogólnej Mistrzostw Świata Młodzieży Szkolnej w Orientacji Sportowej, kwalifikacja do ISF Orienteering World Schools Championships 2015
Oliwia Gil IIe uczestniczka zawodów drugiego stopnia Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2015”

 

 

1. Wiora Zofia kl. I d

bardzo dobry wynik

2. Sielski Maciej kl. I b

bardzo dobry wynik

3. Bronikowski Tomasz kl. I d

wyróżnienie

4. Witek Bartosz kl. I b

wyróżnienie

5. Racis Małgorzata kl. I e

wyróżnienie

6. Bizoń Kamil kl. II b

bardzo dobry wynik

7. Gil Oliwia kl.II e

wyróżnienie

8. Gabryś Mateusz kl. II b

wyróżnienie

9. Nowicki Łukasz kl. II c

wyróżnienie

10. Hasiec Piotr kl. II b

wyróżnienie

11. Kozub Jakub kl. II b

wyróżnienie

12. Sosna Oskar kl. II d

wyróżnienie

13. Byrczek Jan kl. II d

wyróżnienie

14. Pierzchała Marcin kl. II b

wyróżnienie

15. Sitek Nel kl. II c

wyróżnienie

16. Bul Julia kl. III d

wyróżnienie

17. Matuszewska Maja kl. III d

wyróżnienie

18. Adamek Radosław kl. III a

wyróżnienie