2015/2016

 

LAUREACI

 

Karolina Lach IIIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sonia Więcek-Ozga
Wojciech Mościński IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Aleksandra Szczepanik
Wojciech Mościński IIId Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Ewelina Szewczyk
Jakub Kozub IIIb Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Ewelina Szewczyk
Oliwia Gil IIIe Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun Maria Obara
Jakub Kozub IIIb Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun Ilona Chróst
Rafał Górka IIe Konkurs Przedmiotowy z Historii Opiekun Celina Wrońska
Jakub Hejdukiewicz IId Konkurs Przedmiotowy z Historii Opiekunowie Celina Wrońska
i Małgorzata Zawada
Karolina Lach IIIc Konkurs Przedmiotowy z Historii Opiekun Celina Wrońska
Oliwia Gil IIIe Konkurs Przedmiotowy z Wosu Opiekun Celina Wrońska
Karolina Lach IIIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Anna Seredyńska-Spieszko
Oliwia Gil IIIe Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego Opiekunowie Beata Świerczyńska
i Joanna Zawada
Robin Ludwig IIIe Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego Opiekunowie Beata Świerczyńska
i Joanna Zawada
Maria Legaszewska IIIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego Opiekun Krystyna Bieńkowska
Oskar Sosna IIId Konkurs Przedmiotowy z Geografii Opiekun Joanna Karczak-Maślankiewicz

FINALIŚCI

Agata Piórkowska IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Ilona Przybysławska-Pałka
Kamil Bizoń IIIb Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun Ilona Chróst
Marcin Mochnacki IIId Konkurs Przedmiotowy z Historii Opiekun Celina Wrońska
Łukasz Nowicki IIIc  Konkurs Przedmiotowy z Geografii   Opiekun Joanna Karczak-Maślankiewicz
Oliwia Gil    IIIe Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Ewelina Szewczyk
Karolina Lach IIIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego Opiekun Krystyna Bieńkowska
Zofia Król IIIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego Opiekun Krystyna Bieńkowska
Julia Opania IIIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego Opiekun Krystyna Bieńkowska
Nel SItek IIIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego Opiekun Krystyna Bieńkowska

Zakwalifikowali się do etapu rejonowego

Jan Byrczek IIId Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun Maria Obara
Jakub Miller IIId Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun Maria Obara
Oskar Sosna IIId Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun Maria Obara
Wojciech Mościński IIId Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun Maria Obara
Łukasz Nowicki IIIc Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun Maria Obara
Aleksandra Zachorowska Id Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun Ilona Chróst
Kaja Mnich IId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunowie Sonia Więcek-Ozga
Anna Gruszczyk-Kubińska
Martyna Czekańska IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sylwia Bijak
Jakub Kozub IIIb Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Aleksandra Szczepanik
Oskar Sosna IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Aleksandra Szczepanik
Adam Marszowski IId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sonia Więcek-Ozga
Zuzanna Kobielska IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sylwia Bijak
Mikołaj Krzyczmonik IId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunowie Sonia Więcek-Ozga
Anna Gruszczyk-Kubińska
Nel Sitek IIIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sonia Więcek-Ozga
Julia Czajka IIIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Anna Seredyńska-Spieszko
Rafał Górka IIe Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Edyta Krasińska
Mikołaj Krzyczmonik IId Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Edyta Wilewska-Sosna
Jakub Kozub IIIb Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Ilona Przybysławska-Pałka
Natalia Miśkowicz  IIa Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Ilona Przybysławska-Pałka
Agata Piórkowska IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Ilona Przybysławska-Pałka
Małgorzata Racis IIe Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Edyta Krasińska
Oskar Sosna
IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Ilona Przybysławska-Pałka
Julia Walczak IIIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Anna Seredyńska-Spieszko
Ola Wybraniec IIb Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Edyta Wilewska-Sosna
Bartosz Miklaszewski IIb Konkurs Przedmiotowy z Biologii Opiekun Joanna Zdybel
Piotr Hasiec IIIb Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Ewelina Szewczyk
Mikołaj Krzyczmonik IId Konkurs Przedmiotowy z Historii Opiekun Helga Bartnik
Olga Pawliczek IIIe Konkurs Przedmiotowy z Historii Opiekun Helga Bartnik
Paweł Kochany IIId Konkurs Przedmiotowy z Historii Opiekun Celina Wrońska
Julia Czajka IIIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego Opiekun Krystyna Bieńkowska
Marta Frączek IIIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego Opiekun Krystyna Bieńkowska
Agnieszka Gruca IIIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego Opiekun Krystyna Bieńkowska

 

 

 

INNE KONKURSY

Aleksandra Ćmiel

IIId

1. miejsce w Śląskim Konkursie Filmowym

Paweł Kochany
Aleksander Kluczka
Marcin Mochnacki
Jan Byrczek
Jakub Miller
Wojciech Mościński
Mateusz Dąbek
Oskar Sosna
Jakub Brzozowski

IIId 2. miejsce w Śląskim Konkursie Filmowym

Chór szkolny Omnes Cantamus

  3. miejsce w "Wojewódzkich Prezentacjach Dzieci i Młodzieży"

Krzysztof Grabowski

IIIe 2. miejsce w Konkursie Literackim "Nie piszę do szuflady"

Rafał Górka

IIe 3. miejsce w Konkursie Literackim "Nie piszę do szuflady"

Julia Opania

IIIc 1. miejsce w V edycji WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RATOWANIE ZABYTKÓW NASZEJ MAŁEJ OJCZYZNY - kategoria fotografia

Ada Woźniak

Id 2. miejsce w V edycji WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RATOWANIE ZABYTKÓW NASZEJ MAŁEJ OJCZYZNY - kategoria fotografia

Anna Rumin

IIc Grand Prix V edycji WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RATOWANIE ZABYTKÓW NASZEJ MAŁEJ OJCZYZNY - kategoria praca plastyczna

Rafał Górka

IIe 1. miejsce w Konkursie Dziennikarskim ramach Polonistycznej Ligii Gimnazjalnej

Julia Walczak 
Paweł Kochany

IIIc
IIId
1. miejsce w Konkursie Recytatorskim ramach Polonistycznej Ligii Gimnazjalnej

Tomasz Zdrzałek

1e 3. miejsce w Powiatowym Konkursie Poezji i Prozy Anglojęzycznej

Tomasz Kroker

IIIc 2. miejsce w Powiatowym Konkursie Poezji i Prozy Anglojęzycznej

Małgorzata Kostka

IIId 2. miejsce w Konkursie "Jestem ok. Nie hejtuję!" - w ramach kampanii Pozytywni.Gliwice.pl

Natalia Grela
Paulina Cierpiał
Martyna Graboś
Natalia Jonecko
Justyna Ciborska

IIIe 2. miejsce w Konkursie dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych „Mam prawo do ochrony swoich danych osobowych”, który
był elementem programu edukacyjnego „Twoje dane – Twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa edukacyjna skierowana do nauczycieli i uczniów”.
Julia Dziewońska
Jakub Leśniak
Zofia Wieczorek

IIIb
IIIa
IIIe

1. miejsce w konkursie filozoficznym XVI Polonistycznej Ligi Gimnazjalnej

Paweł Kochany

IIId 1. miejsce w eliminacjach miejskich Małego OKR 2016 - Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Jakub Tymkiewicz
Bartosz Chromy
Marcin Zuwała

IIb

2. miejsce w półfinale Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego - AVATAREK

Finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego - AVATAREK

Marcin Pierzchała
Mateusz Gabryś
Marek Kawalski

IIIb

3. miejsce w półfinale Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego - AVATAREK

Finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego - AVATAREK

Natalia Miśkowicz IIa Wyróżnienie w I Wojewódzkim Konkursie z Zakresu Techniki Sprawne Ręce - Mądra Głowa pt. "Kwiaty z papieru" - opiekun: Jadwiga Zajączkowska
Robin Ludwig IIIe 1. miejsce Konkursie Ortograficznym w Czterech Językach "DICTATION DICTADO DIKTAT DYKTANDO" -kategoria: język niemiecki
Łukasz Nowicki IIIc 1. miejsce Konkursie Ortograficznym w Czterech Językach "DICTATION DICTADO DIKTAT DYKTANDO" -kategoria: język hiszpański
Oskar Sosna IIId 1. miejsce Konkursie Ortograficznym w Czterech Językach "DICTATION DICTADO DIKTAT DYKTANDO" -kategoria: język polski
Fiona Zabrzewska IIIe 1. miejsce w konkursie literackim "Szukamy nowego Horsta Bienka" Rok Horsta Bienka 2015 (kat. wiekowa 13 - 15 lat)

Mateusz Gabryś
Oliwia Gil
Jakub Kądziołka    
Aleksander Kluczka
Wojciech Mościński   
Maciej Sielski

   
Zakwalifikowali się do Zawodów II Stopnia Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów
 
Szymon Holajn
Wojciech Mościński
Oskar Sosna
IIb
IIId
IIId
1. miejsce w konkursie ortograficznym XVI Polonistycznej Ligi Gimnazjalnej
Wojciech Mościński
IIId 3. miejsce w XXVI Regionalnym Konkursie "Młody Chemik"