RADA RODZICÓW

Przewodnicząca: MARZENA DOMINIK

Zastępca Przewodniczącego: EWA BIADUŃ

Skarbnik: AGATA BIELAK

Szanowni Rodzice, w związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2015/2016, Rada Rodziców przy Gimnazjum nr 3 w Gliwicach, apeluje o wpłacanie składek, które w całości zostaną przeznaczone i wykorzystane na cele służące uczniom naszej szkoły. Składki i ich wysokość są dobrowolne i zależą wyłącznie od Państwa uznania. W ubiegłym roku szkolnym jej wysokość oscylowała około 50 pln.

Z zebranych pieniędzy udało się m.in.:

• zakupić regały do biblioteki
  • zakupić ramy do tablo
  • pokryto koszty związane z przejazdami uczniów reprezentujących szkołę na w olimpiadach i różnych konkursach
  • zakupić drobny poczęstunek na Mikołajki dla wszystkich uczniów

Wpłatę na Radę Rodziców można dokonać na trzy sposoby:

• przelew na konto:
    Rada Rodziców przy Gimnazjum nr 3 w Gliwicach
    nr konta 78 1050 1285 1000 0023 2320 0853 (w tytule należy wpisać; imię i nazwisko ucznia oraz klasę np: Jan Nowak kl IIIc)

• wpłata gotówkowa w oddziale ING Banki Śląski – (należy zaznaczyć , że to wpłata na konto jednostki budżetowej i jest bezpłatna)
  • wpłata gotówkowa u skarbnika klasowego, który następnie wpłaci ją na konto Rady Rodziców.

Ufundowane przez Radę Rodziców:

1. Nagrody Szkolnego Konkursu Ortograficznego 2015/2016

2.

Uczniowie naszego gimnazjum biorą udział w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce.

Dzięki zaangażowaniu rodziców mogli zaprezentować się w nowych strojach. Serdecznie dziękujemy!